Trwa ładowanie...

Kathy Griffin nie została poddana testowi na koronawirusa. Mimo kilku objawów

59-letnia amerykańska komiczka, Kathy Griffin napisała na Twitterze, że cierpi od kilku dni na straszne bóle. Trafiła do szpitala.

Share
Kathy Griffin nie została poddana testowi na koronawirusa. Mimo kilku objawów
Źródło: ons
d324f4s

W połowie marca Kathy Griffin była wraz z mężem w Meksyku, od tamtego czasu oboje twierdzą, że nie mieli z nikim kontaktu.

Objawy, jakie miała Griffin, to głównie: ból mięśni, wymioty i biegunka. Gdy trafił na oddział ratunkowy, zrobiono jej USG i prześwietlenie płuc. Jednak, gdy okazało się, że nadal może oddychać, rentgen płuc nie wykazuje żadnych niepokojących wyników i nie ma bardzo wysokiej gorączki, nie przeprowadzono (ani u niej ani u jej męża) testów na obecność koronawirusa.

Griffin postanowiła zatem wrócić do domu i tam dojść do siebie i poddać się izolacji wciąż nie wiedząc, czy choruje na COVID-19. Na Twitterze zarzuciła prezydentowi Donaldowi Trumpowi kłamstwo, gdy ten chwalił się, że w USA przeprowadza się najwięcej testów na świecie.

Według ostatnich danych w Stanach Zjednoczonych ponad 68 tysięcy jest zarażonych koronawirusem, niemal tysiąc osób zmarło.

d324f4s

Podziel się opinią

Share
d324f4s
d324f4s