Trwa ładowanie...
22-08-2012 11:20

Katie Holmes i Tom Cruise oficjalnie rozwiedzeni

Katie Holmes i Tom Cruise oficjalnie rozwiedzeni
d34n3d7
d34n3d7

To chyba rekordowe tempo!

Gdy zazwyczaj słyszy się o rozwodach hollywoodzkich par, to zawsze w kontekście publicznego prania brudów i walki o grube miliony. Jednak w przypadku Katie Holmes i Toma Cruise'a było inaczej.

W poniedziałek sąd w Nowym Jorku orzekł koniec ich pięcioletniego małżeństwa.

Kilka lat temu mogło się wydawać, że to związek wyjęty prosto z bajki: piękna aktorka i hollywoodzki gwiazdor, w którym ona będąc nastolatką się kochała, w malowniczym zamku we włoskiej miejscowości przysięgają sobie miłość i wierność.

d34n3d7

Jednak gdy Katie złożyła pozew o rozwód, stało się jasne, że to był biznesowy układ, za którym stała sekta i miliony dolarów. Być może właśnie dlatego, że Holmes i Cruise prawdopodobnie od samego początku mieli spisaną umowę na wypadek rozwodu, teraz nie jesteśmy świadkami sądowej batalii.

Wiadomo, że ich córeczka Suri zamieszka z mamą, ale Tom będzie mógł się z nią widywać i spędzać wakacje. Specjalnie dla niej kupił mieszkanie blisko byłej żony.

Mówi się, że Cruise już myśli o kolejnym małżeństwie, a na trzecią żonę aktora kościół scjentologiczny przeprowadza właśnie casting...

d34n3d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d34n3d7