Trwa ładowanie...

Katie Price roztrwoniła 50 milionów euro. Wszystko poszło na luksusowe wakacje i operacje plastyczne

Katie Price znana jest z kiczowatego gustu i epatowania swoją seksualnością. Teraz celebrytka boryka się z problemami finansowymi. Na zbytki wydała prawdziwą fortunę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katie Price roztrwoniła 50 milionów euro. Wszystko poszło na luksusowe wakacje i operacje plastyczneŹródło: East News
de7ffyc
de7ffyc

Choć Katie Price nigdy nie przejawiała żadnego szczególnego talentu, to już od wielu lat funkcjonuje w brytyjskich mediach jako celebrytka. Gwiazda wikła się w liczne skandale, opowiada ze szczegółami o swoim życiu prywatnym i przy każdej możliwej okazji eksponuje powiększony biust. Okazuje się, że sporo zarobiła na ciągłym byciu w centrum uwagi. Występowała w kilku reality-show, wypuściła własne linie ubrań i perfum oraz wydała wiele książek. W 2012 r. Katie zajęła nawet 46. miejsce w rankingu 50. najbardziej wartościowych autorów na świecie. Jej majątek szacowało się na bagatela 50 milionów euro.

Businesswoman wpadła jednak ostatnio w finansowe tarapaty. Brytyjski "The Sun" donosi, że kosztowne życie doprowadziło ją na skraj bankructwa. Price wydała swoją fortunę m.in. na liczne zabiegi chirurgii plastycznej i luksusowe wakacje, a także na farmę, która kosztowała ją prawie milion euro i nie przynosiła żadnych dochodów. Price kupiła też najlepsze maszyny rolnicze na rynku, warte setki tysięcy funtów, np. ciągnik o wartości 80 tys. funtów czy terenowy różowy Land Rover o wartości 70 tys. funtów. Inwestycja okazała się kompletną porażką.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Chociaż Katie można wiele zarzucić, to nie można zaprzeczyć, że swego czasu miała żyłkę do interesów. Miejmy nadzieję, że rozwiąże swoje problemy finansowe. W końcu ma na utrzymaniu pięcioro dzieci.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

de7ffyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7ffyc