Trwa ładowanie...
d39izip

Katie Price roztrwoniła 50 milionów euro. Wszystko poszło na luksusowe wakacje i operacje plastyczne

Katie Price znana jest z kiczowatego gustu i epatowania swoją seksualnością. Teraz celebrytka boryka się z problemami finansowymi. Na zbytki wydała prawdziwą fortunę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katie Price
Katie Price (East News)
d39izip

Choć Katie Price nigdy nie przejawiała żadnego szczególnego talentu, to już od wielu lat funkcjonuje w brytyjskich mediach jako celebrytka. Gwiazda wikła się w liczne skandale, opowiada ze szczegółami o swoim życiu prywatnym i przy każdej możliwej okazji eksponuje powiększony biust. Okazuje się, że sporo zarobiła na ciągłym byciu w centrum uwagi. Występowała w kilku reality-show, wypuściła własne linie ubrań i perfum oraz wydała wiele książek. W 2012 r. Katie zajęła nawet 46. miejsce w rankingu 50. najbardziej wartościowych autorów na świecie. Jej majątek szacowało się na bagatela 50 milionów euro.

Businesswoman wpadła jednak ostatnio w finansowe tarapaty. Brytyjski "The Sun" donosi, że kosztowne życie doprowadziło ją na skraj bankructwa. Price wydała swoją fortunę m.in. na liczne zabiegi chirurgii plastycznej i luksusowe wakacje, a także na farmę, która kosztowała ją prawie milion euro i nie przynosiła żadnych dochodów. Price kupiła też najlepsze maszyny rolnicze na rynku, warte setki tysięcy funtów, np. ciągnik o wartości 80 tys. funtów czy terenowy różowy Land Rover o wartości 70 tys. funtów. Inwestycja okazała się kompletną porażką.

   ONS.pl

Chociaż Katie można wiele zarzucić, to nie można zaprzeczyć, że swego czasu miała żyłkę do interesów. Miejmy nadzieję, że rozwiąże swoje problemy finansowe. W końcu ma na utrzymaniu pięcioro dzieci.

d39izip

Podziel się opinią

Share

d39izip

d39izip