Trwa ładowanie...
d179y2w

Katy Perry jest w ciąży? Nowe zdjęcia na to wskazują

Katy Perry jest jedną z najpopularniejszych wokalistek popowych na świecie. Gwiazda jednak za wszelką cenę chroni swoją prywatność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katy Perry jest w ciąży?
Katy Perry jest w ciąży? (Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Eva Rinaldi)
d179y2w

Katy Perry i Orlando Bloom są już parą od kilku lat. W Hollywood uchodzą za jedną z najbardziej udanych par. Oboje nie mogą narzekać na brak popularności i starają się za wszelką cenę chronić życie prywatne. Tak naprawdę o ich relacji niewiele wiadomo, ponieważ w przestrzeni publicznej udzielają się głównie zawodowo.

Perry i Bloom pokonali już burzliwe chwile w swoim związku. Po głośnym rozstaniu wrócili do siebie, a kilka miesięcy temu zaręczyli się. Teraz pojawiły się plotki, że w ich życiu nadchodzi nowy etap i wkrótce powitają pierwsze dziecko.

ZOBACZ: Lady Gaga, Katy Perry i Jennifer Lopez na gali Grammy

W ostatnim czasie Orlando Bloom wycofał się z życia publicznego. Aktualnie skupia się na wychowaniu synka ze związku z Mirandą Kerr. Natomiast Katy Perry idzie jak burza. Po kilkuletniej przerwie wraca z nowymi utworami, a kilka dni temu premierę miał jej najnowszy singiel "Never really over". W międzyczasie zgodziła się być jurorką w programie "American Idol".

d179y2w

Na jednej z ostatnich imprez, na której promowała najnowszy singiel pojawiła się w wymownej stylizacji. Po tym, jak zdjęcia obiegły sieć, w komentarzach zawrzało. Katy Perry uwielbia eksperymentować z modą. Jej dziwaczne i kolorowe stylizacje nikogo już nie zaskakują. Tym razem przyciągnęła wzrok swoją figurą.

Pomarańczowy komplet nie ukrył powiększonego brzuszka. Za oceanem już pojawiają się newsy, że Katy Perry jest w ciąży, a paparazzi nie dają jej spokoju.

Zobaczcie zdjęcie!

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w