Trwa ładowanie...
d27w74q

Katy Perry w różowym wdzianku. Ciążowy brzuch coraz większy

Katy Perry i jej ciążowy brzuch szybko stały się łakomym kąskiem dla fanów oraz mediów. Gdy tylko informacja o spodziewanym dziecku obiegła świat, wokalistka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego - gwiazda promienieje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katy Perry pokazała rosnący brzuch.
Katy Perry pokazała rosnący brzuch. (East News, Fot: East News)
d27w74q

O tym, że jest w ciąży, Katy Perry poinformowała swoich fanów nie oświadczeniem, czy też płomienną przemową, ale klipem do swojej najnowszej piosenki. W tym momencie fani wokalistki oszaleli, a ona sama na nowo zaczęła cieszyć się ogromną popularnością. Media co i rusz doszukują się coraz większego brzucha, dociekają jeśli chodzi o płeć i imię dziecka, a także doszukują się domniemanych kryzysów albo i nawet potajemnego ślubu. Ani Perry, ani Orlando Bloom nie odnoszą się do tych rewelacji w żaden sposób. Jedyne, co ujawnili to fakt, że spodziewają się dziewczynki.

Najnowsze zdjęcia na instagramowym profilu Katy Perry rozgrzały sieć. Ubrana w różową, obcisłą sukienkę piosenkarka wyeksponowała swój ciążowy brzuch, który z dnia na dzień (a raczej z fotki na fotkę) jest coraz większy. Oczywiście jest to naturalna kolej rzeczy, która zdecydowanie działa na korzyść przyszłej mamy. Nie sposób nie zauważyć, że Perry wręcz promienieje. Fani są zachwyceni i z niecierpliwością czekają, by zobaczyć owoc związku Perry i Blooma.

Jak myślicie, jakie imię wybierze dla swojej córki Katy Perry?

d27w74q

Podziel się opinią

Share
d27w74q
d27w74q