ycipk-2saohz

Katy Perry zaliczyła wpadkę. Pikantną wiadomość do chłopaka zobaczył cały świat

Piosenkarka miała wysłać pikantną wiadomość w wiadomości prywatnej. Przez niedopatrzenie gwiazdy cały świat dowiedział się, co myśli ona o pośladkach Orlando Blooma.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katy Perry popełniła gafę
Katy Perry popełniła gafę (East News)
ycipk-2saohz

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli spotykać się ponad dwa lata temu. Od tamtego zdążyli się rozstać i ponownie wpaść sobie w ramiona. Piosenkarkę i aktora połączyło przede wszystkim podobne poczucie humoru. Oboje niezbyt przejmują się obecnością paparazzich i nie robią ze swojego związku wielkiej tajemnicy. Zarówno Perry jak i Bloom słyną też z nonszalancji w zachowaniu. Zdjęcia zrobione z ukrycia podczas ich wakacji w Sardynii obiegły cały świat. Przypomnijmy, że aktor pływał na desce zupełnie nago, a jego wdzięki mogła podziwiać nie tylko Katy, ale też miliony czytelników prasy brukowej na całym świecie.

Tym razem to Perry zbytnio się obnażyła, z tym co myśli o wysportowanym ciele gwiazdora. Bloom opublikował na Instagramie wideo promujące nowy film, w którym bierze udział, a podekscytowana Katy odpowiedziała na zamieszony post. Choć chciała zrobić to w wiadomości prywatnej, przez pomyłkę zamieściła komentarz, którzy mogli zobaczyć wszyscy fani aktora.

ycipk-2saohz
Instagram.com
Podziel się

"Potrzebuję sezonowego karnetu na te d--eczkę" - napisała. Po czym zorientowała się, że wszyscy widzą jej komentarz.

"Miałam zamiar wysłać to do ciebie w wiadomości prywatnej" - dodała piosenkarka.

Sytuacja bardzo rozbawiła fanów Blooma i Perry. Swoją drogą ciężko dziwić się piosenkarce. Orlando uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood.

ycipk-2saohz
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2saohz

ycipk-2saohz
ycipk-2saohz