Trwa ładowanie...
d2jtrbf

Kayah i Goran Bregović na trzech koncertach w 2019 roku!

Kayah i Bregović pozamiatali! Po magicznym koncercie na Torwarze do sprzedaży trafiają właśnie bilety na trzy kolejne wydarzenia. „Niezapomniane przeżycie”, „Magia”, „Sztos!” – te i wiele innych komentarzy pojawiło się w sieci po piątkowym koncercie Kayah i Bregovića na warszawskim Torwarze (wypełnionym do ostatniego miejsca).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah i Goran Bregović na trzech koncertach w 2019 roku!
(Materiały prasowe)
d2jtrbf

Mimo, że niebawem minie 20 lat od wydania albumu, który miał lub ma w domu prawie każdy, to piosenki, które znalazły się na "Kayah i Bregović” w ogóle nie straciły na świeżości i aktualności. Fani, którzy pojawili się na koncercie, to grupa demograficzna, której w żaden sposób nie można zidentyfikować – od małych dzieci, poprzez młodzież do tych, o przyprószonych siwizną włosach – wszyscy śpiewali i tańczyli. Bałkańskie melodie Gorana z domieszką góralszczyzny i ogromną charyzmą Kayah, szybko rozgrzały publiczność, a emocje nie opadły ani na moment, do ostatniego bisu. Nie zabrakło takich hitów jak "Śpij kochanie, śpij”, "Prawy do lewego” czy "Nie ma, nie ma ciebie”.

Na szczęście już wiemy, że ten koncert, to nie koniec… Po wyjątkowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej w 2017 roku i pięknym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović zagrają w Trójmieście, Poznaniu oraz Gliwicach wiosną 2019 roku. Bilety na te wydarzenia właśnie trafiły do sprzedaży.

Harmonogram koncertów:

4.04.2019 - Ergo Arena, Gdańsk / Sopot
5.04.2019 - HWS Arena, Poznań
6.04.2019 - Arena Gliwice, Gliwice

Bilety znajdziecie na stronie Organizatora Follow The Step

Trójmiasto: www.followthestep.com/kayah-bregovic/bilety-trojmiasto
Poznań: www.followthestep.com/kayah-bregovic/bilety-poznan
Gliwice: www.followthestep.com/kayah-bregovic/bilety-gliwice

d2jtrbf

oraz bileteriach: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pli Going, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Materiały prasowe

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2jtrbf

Podziel się opinią

Share

d2jtrbf

d2jtrbf