Trwa ładowanie...
kayah i bregović

Kayah i Goran Bregović na trzech koncertach w 2019 roku!

Kayah i Bregović pozamiatali! Po magicznym koncercie na Torwarze do sprzedaży trafiają właśnie bilety na trzy kolejne wydarzenia. „Niezapomniane przeżycie”, „Magia”, „Sztos!” – te i wiele innych komentarzy pojawiło się w sieci po piątkowym koncercie Kayah i Bregovića na warszawskim Torwarze (wypełnionym do ostatniego miejsca).

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kayah i Goran Bregović na trzech koncertach w 2019 roku!
Źródło: Materiały prasowe
d2azlf9

Mimo, że niebawem minie 20 lat od wydania albumu, który miał lub ma w domu prawie każdy, to piosenki, które znalazły się na "Kayah i Bregović” w ogóle nie straciły na świeżości i aktualności. Fani, którzy pojawili się na koncercie, to grupa demograficzna, której w żaden sposób nie można zidentyfikować – od małych dzieci, poprzez młodzież do tych, o przyprószonych siwizną włosach – wszyscy śpiewali i tańczyli. Bałkańskie melodie Gorana z domieszką góralszczyzny i ogromną charyzmą Kayah, szybko rozgrzały publiczność, a emocje nie opadły ani na moment, do ostatniego bisu. Nie zabrakło takich hitów jak "Śpij kochanie, śpij”, "Prawy do lewego” czy "Nie ma, nie ma ciebie”.

Na szczęście już wiemy, że ten koncert, to nie koniec… Po wyjątkowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej w 2017 roku i pięknym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović zagrają w Trójmieście, Poznaniu oraz Gliwicach wiosną 2019 roku. Bilety na te wydarzenia właśnie trafiły do sprzedaży.

Harmonogram koncertów:

4.04.2019 - Ergo Arena, Gdańsk / Sopot
5.04.2019 - HWS Arena, Poznań
6.04.2019 - Arena Gliwice, Gliwice

d2azlf9

Bilety znajdziecie na stronie Organizatora Follow The Step

oraz bileteriach: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pli Going, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2azlf9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2azlf9
d2azlf9