Trwa ładowanie...
d3c4160

Kayah i mąż Kasi Figury, Kai Schoenhals: co jest między nimi? Plotkowano o romansie!

Jednak tę dwójką najprawdopodobniej połączyły kwestie zawodowe. Kayah to piosenkarka, Kai producent. Nic więc dziwnego, że tematów do rozmów podczas spotkań im nie brakowało. Tym bardziej, jeśli w planach mają wspólny projekt. Ciekawe, co na to Figura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah
Kayah (wp.tv)
d3c4160

Ostatnio gwiazdę "przyłapano" z mężem Katarzyny Figury, Kaiem Schoenhalsem, a ich "randkę" uwiecznili paparazzi. Ponieważ Kayah i Kai spędzili razem sporo czasu, zaczęły się spekulacje o naturze ich rozmów. Według "Faktu" nie mają one wiele wspólnego z ich życiem osobistym.

- Poznali się dzięki nowemu ukochanemu Kayah. Kai jest gotowy wyłożyć duże pieniądze na nowy muzyczny projekt jej wytwórni płytowej. Z Kayah prowadzą biznesowe rozmowy i spotkania. Niewykluczone, że ostatecznie zostaną wspólnikami – opowiedział znajomy piosenkarki.

Jak twierdzi magazyn, rozmowy tych dwojga są naprawdę bardzo zaawansowane. Piosenkarka i producent mieli się już porozumieć w kwestii finansów.

- Kayah stwierdziła, że najlepiej jak Schoenhals będzie otrzymywał procent z płyt czy koncertów, na które wyłoży pieniądze - dodała osoba z otoczenia wokalistki.

d3c4160

Ostatnio gwiazda ma mnóstwo pracy - przygotowuje trasę koncertową, w którą ruszy we wrześniu. "Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły (...). Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty “Kayah i Bregović” zagrają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Łodzi oraz Szczecinie". To wszystko już we wrześniu.

Kayah nie tylko śpiewa, ale również prowadzi własny biznes. Jest nim wytwórnia płytowa Kayax Music. Kai Schoenhals to producent filmowy, który w Polsce otworzył własne restauracje. W 2009 roku, kiedy interesy zakończyły się fiaskiem, wrócił do USA.

Katarzyna Figura od 2012 roku usiłuje rozwieść się z mężem. Aktorka boi się go i unika kontaktu, a jego matka, która solidaryzuje się z synową i wnuczkami, w wywiadach mówi, że syn jest niebezpiecznym psychopatą i manipulatorem.

d3c4160

Czy pomimo nieciekawej opinii o Kaiu jego współpraca z Kayah okaże się sukcesem?

d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160