Trwa ładowanie...
d2rsszj
News

Kayah "The Best” na pomoc najmłodszym

15 października 2016 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, w ramach cyklu "Głosy dla Hospicjów”, odbędzie się koncert Kayah, która wystąpi z programem "The Best”. Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce, zaśpiewa z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Koncerty organizowane są regularnie od 2007 roku, a wśród ich wykonawców znaleźli się m.in.: Grzegorz Turnau, Renata Przemyk, Justyna Steczkowska i Krystyna Janda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah "The Best” na pomoc najmłodszym
(Materiały prasowe)
d2rsszj

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Pod jego opieką znajduje się aktualnie 33 przewlekle chorych dzieci. Organizatorzy mają nadzieję zebrać sumę ponad 40 000 zł, którą chcą przeznaczyć na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Potrzeby są ogromne. Pieniędzy potrzebuje m.in. 9-letni Sebastian, chory na mózgowe porażenie dziecięce, potrzebuje asystora kaszlu, który zmniejszy jego podatność na wyniszczające infekcje.

Bilety w cenach od 45 do 120zł są do nabycia w kasach Filharmonii Bałtyckiej, salonach Empik, na stronach: Bilety24.pl oraz www.ticketpro.pl.

Warto przypomnieć, że w październiku ruszy XIII już kampania społeczna "Hospicjum to też Życie", której tematem w tym roku będzie wsparcie opiekunów rodzinnych. Są to osoby, które towarzyszą bliskim przez cały okres choroby. Organizatorzy wierzą, że zakup specjalistycznego sprzętu pozwoli polepszyć sytuację życiową rodzin.

d2rsszj

Podziel się opinią

Share
d2rsszj
d2rsszj