Trwa ładowanie...

Keanu Reeves nie skończył liceum. Zdradził prawdziwy powód

Keanu Reeves ostatnio ujawnia wiele informacji ze swojego życia prywatnego. Tym razem zdradził powody, przez które wyrzucono go ze szkoły średniej.

Share
Keanu Reeves nie skończył liceum. Zdradził prawdziwy powódŹródło: Getty Images
d4gfmtv

Coraz częściej wychodzą na jaw szczegóły z życia Keanu Reevesa. Aktor ostatnio poinformował opinię publiczną, że jest w szczęśliwym związku z Alexandrą Grant. Para zna się od wielu lat i planuje wziąć ślub.

ZOBACZ TAKŻE: "John Wick 3". Keanu Reeves opowiada o roli

Reeves ujawnił również inne szczegóły ze swojego życia prywatnego. W rozmowie z Daily Mail z 2008 r. po raz pierwszy zdradził, że nie zdołał ukończyć szkoły średniej. Nieco ponad dekadę później ta informacja po raz kolejny zaintrygowała fanów.

d4gfmtv

- W ciągu 5 lat uczęszczałem do czterech różnych liceów. Dawałem radę z nauką, byłem dobry z angielskiego i kreatywnego pisania. Należałem również do koła szachowego - mówi Keanu Reeves.

Aktor ostatecznie trafił do szkoły aktorskiej dzięki swoim umiejętnościom. Pomimo tego również tam nie pasował.

- To była bardzo mała szkoła, wydaje mi się, że tam nie pasowałem. Często wdawałem się w konflikt z gronem pedagogicznym. Należałem do tych dzieciaków, które zadają zbyt dużo niewygodnych pytań. Kwestionowałem wszystko, co się dało. Nie potrafiłem przestać, nawet gdy wpakowywałem się w kłopoty - zdradza.

- Chciałem mieć kreatywną wolność. Gdy ktoś stara się zmusić mnie do czegoś, wtedy mam z tą osobą problem - dodaje.

Keanu Reeves najwidoczniej sprawiał tyle problemów, że wydalono go już ze szkoły w wieku 16 lat.

- Trudno było otrzymać list, w którym dowiadujesz się, że nie możesz wrócić do szkoły w następnym roku. Naprawdę się wtedy zdenerwowałem - podsumowuje Reeves.

d4gfmtv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gfmtv
d4gfmtv