Trwa ładowanie...

Keanu Reeves to dusza towarzystwa. Przerwany lot nie zepsuł mu humoru

Keanu Reeves był na pokładzie samolotu z San Francisco do Burbank w Kalifornii, który musiał awaryjnie lądować przed dotarciem do celu. Współpasażerowie byli zachwyceni zachowaniem aktora, bo w niczym nie przypominał roszczeniowej gwiazdy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Keanu Reeves to dusza towarzystwa. Przerwany lot nie zepsuł mu humoruŹródło: Getty Images
d1p8gqc
d1p8gqc

Samolot linii United Airlines z Reevesem na pokładzie wylądował w miejscowości Bakersfield. Gwiazda "Matriksa" i "Johna Wicka" zamiast organizować sobie prywatny transport zastępczy, zaangażował się w ustalanie dalszego planu działania dla wszystkich pasażerów.

Obejrzyj: Kuba Wesołowski zaparkował auto na zakazie, zastawiając inne samochody

Wybrano wariant podróży busem do Los Angeles. Reeves nie tylko zabrał się w dalszą podróż ze wszystkimi, ale także zabawiał pozostałych pasażerów, wyszukiwał w telefonie ciekawostki na temat Bakersfield i był prawdziwą duszą towarzystwa.

Wspomnienia z tej niezwykłej podróży pojawiły się w mediach społecznościowych. Pasażerowie feralnego lotu byli zachwyceni postawą idola, którego mogli wcześniej podziwiać na wielkim ekranie.

d1p8gqc

O tym, że Keanu Reeves jest równym, a do tego niezwykle skromnym gościem, wiadomo nie od dziś. Od lat ma opinię filantropa o wielkim sercu, dla którego ważniejsze jest dobro współpracowników niż wysoka gaża. Aktor angażuje się także w pomoc chorym i potrzebującym. Niedawno wyszło na jaw, że założył fundację wspierającą dziecięce szpitale i opłaca badania związane z walką z rakiem.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1p8gqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p8gqc