Trwa ładowanie...
d33og2d

Keira Knightley urodziła. Nie pochwaliła się dobrymi wieściami

Keira Knightley to jedna z tych gwiazd, które o swoim życiu prywatnym nie mówią absolutnie nic. Nie tylko nie udzielają wywiadów o związku i dzieciach, ale nawet nie informują fanów o ważnych zmianach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keira Knightley urodziła drugie dziecko
Keira Knightley urodziła drugie dziecko (Getty Images)
d33og2d

Keira Knightley jest bardzo tajemniczą gwiazdą. Skupia się na karierze, którą grubą kreską oddziela od swojego życia prywatnego. Gdy rozmawia z mediami, porusza jedynie tematy zawodowe. Wiele aktorek usiłuje równie dobrze ukrywać prywatne sprawy, ale potęga Instagramu bywa kusząca i silniejsza od moralnych dylematów. Tymczasem Keira poza planami zdjęciowymi, poza sesjami jest po prostu kobietą, żoną, mamą. Nie chce wychodzić z cienia. Niedawno na świat przyszło jej drugie dziecko, ale gwiazda milczy na ten temat.

Knightley nie zdradziła, że jej maluch jest już na świecie. Informacja o tym wyszła od paparazzich, którzy przyłapali 34-latkę i jej męża, Jamesa Rightona, na spacerze z wózkiem. Głęboki wózek plus brak ciążowego brzuszka mówią same za siebie. Keira została mamą po raz drugi.

Prawdziwe zdjęcia ciał po porodzie

Aktorka w maju potwierdziła plotki o tym, że jest ciąży. Cztery miesiące później znów została mamą. Knightley i Righton są więc rodzicami dwojga dzieci - pierwsze, córeczka Edie, urodziła się w 2015 r. Zakochani byli wtedy dwa lata po ślubie, który wzięli we Francji w maju 2013 r.

Choć Knightley nie mówi w mediach o swojej rodzinie, bywa, że wypowiada się ogólnie na temat rodzicielstwa i wyzwań z nim związanych. W wywiadzie dla pisma "Balance" przyznała, że macierzyństwo to fizyczny i emocjonalny maraton.

d33og2d
Keira Knightley Getty Images
Keira Knightley
d33og2d

Podziel się opinią

Share

d33og2d

d33og2d