Trwa ładowanie...
dr21ulv
News

Kendall Jenner usunęła konto na Instagramie?

Kendall Jenner zniknęła z Instagrama! Profil celebrytki prawdopodobnie został przez nią usunięty w niedzielę wieczorem. Wiele wskazuje na to, że gwiazda "Z kamerą u Kardashianów" postanowiła zrobić sobie małą przerwę od social mediów. Fani już nie mogą doczekać się, aż Kendall Jenner powróci z kolejnymi zdjęciami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kendall Jenner
Kendall Jenner (ONS.pl)
dr21ulv

Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom. Po wyszukaniu Kendall Jenner na Instagramie pojawia się komunikat informujący o niedostępności profilu. Celebrytka zablokowała lub usunęła swoje konto w serwisie w niedzielny wieczór. Fani gwiazdy zachodzą w głowę, co skłoniło ją do takiej decyzji.

W sieci już pojawiły się teorie o rzekomym detoksie Kendall Jenner od mediów społecznościowych. Podobno celebrytka chciała odpocząć od ciągłej obecności w sieci. W jednym z wywiadów wspomniała kiedyś, że przeraża ją uzależnienie ludzi od internetu oraz elektronicznych gadżetów:

Mam bliskich przyjaciół, a nawet członków rodziny, którzy są bardzo przywiązani do swojego telefonu i nie potrafią się bez niego obejść.

dr21ulv

Gwiazda przyznała również, że przez przywiązanie do mediów społecznościowych nie mogła jakiś czas temu cieszyć się w pełni rodzinnymi wakacjami:

Czasami trzeba usunąć Instagram, Twitter, Snapchat lub chociaż wyłączyć telefon na kilka dni.

Wszystko wskazuje na to, że instagramowe konto Kendall Jenner powróci za jakiś czas. Gwiazda wciąż korzysta ze swoich profili na Facebooku i Twitterze.

Kendall Jenner to jedna z najpopularniejszych celebrytek obecnych w sieci. Na Facebooku jej fanpage lubi ponad 15 milionów internautów.

dr21ulv

Podziel się opinią

Share
dr21ulv
dr21ulv