Trwa ładowanie...
20-02-2008 16:40

Kevin pozwolił Britney widywać dzieci

Share
Kevin pozwolił Britney widywać dzieci
d1uhf6h

Stosunki Britney Spears i jej byłego męża, Kevina Federline'a poprawiają się. Para poszła na kompromis w sprawie dzieci.

Kevin zezwolił byłej żonie na widywanie synków, kiedy tylko zechce. Nie ma również nic przeciwko temu, by Britney zabierała chłopców do swojego domu - aż trudno w to uwierzyć, bo ostatnich walkach pary o dzieci.

Kevin postawił jednak pewne warunki - spotkaniom Britney z chłopcami muszą zawsze towarzyszyć ich dziadkowie. Kevin nie ufa jeszcze byłej żonie na tyle, by powierzyć jej dzieci. Wcale nas to nie dziwi... Britney do niedawna brała silne leki uspakajające, ma problemy emocjonalne i mogłaby nieświadomie skrzywdzić dzieci.

Wszystko wokół Britney zaczyna się powoli układać. Gwiazda może liczyć na pomoc ojca, powoli odzyskuje kontakt z dziećmi - być może wreszcie przejrzy na oczy.

Jest jednak coś, lub raczej ktoś, kto mógłby wpłynąć na ten stan - obecny mąż Britney, Adnan Ghalib. Jeśli potwierdzą się plotki o tym, że Britney jest z nim w ciąży, do powrotu do normalności może być przed nią jeszcze długa droga.

d1uhf6h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1uhf6h
d1uhf6h