Trwa ładowanie...
d1ooh2z

Khloe Kardashian ma nowego chłopaka

Khloe Kardashian znów zakochana? Do nowego związku postanowiła przyznać się fanom osobiście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Khloe Kardashian ma nowego chłopaka
(ONS.pl)
d1ooh2z

- W tych pierwszych dniach 2017 roku, muszę powiedzieć, że nigdy chyba jeszcze nie byłam tak szczęśliwa, jak teraz. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że szczęście do mnie wróciło. Myślę, że spokój i szczęście będzie mi towarzyszyło już cały rok - napisała w oświadczeniu, które przytoczył portal usmagazine.com. Duży wpływ na zmianę jej myślenia i podejścia do życia ma jej nowy chłopak, Tristan Thompson, z którym spotyka się od sierpnia.

Khloe Kardashian, która w 2015 roku opiekowała się swoim obecnie byłym mężem, Lamarem Odomem, gdy ten przedawkował i wspierała rodzinę w kłopotach, jakie spotkały ją w ubiegłym roku przyznaje, że i ona miała wzloty i upadki. Czas jednak ustabilizować życie i pozwolić sobie być szczęśliwą.

- Ostatnio się trochę wycofałam. Po wszystkim, co spotkało mnie i moją rodzinę, postanowiłam wycofać się z social mediów i skupić na tym, co jest najważniejsze. Myślę, że kiedy człowiek jest zakochany, czuje się szczęśliwy i zdrowy. Mój nowy związek jest normalny i nie potrzebuje wystawiania na widok publiczny. Rozumiem, że ludzie się tym interesują i nie ma w tym nic złego, ale na własnych błędach nauczyłam się, by nie odkrywać go za wiele – podsumowała.

d1ooh2z

Podziel się opinią

Share
d1ooh2z
d1ooh2z