Trwa ładowanie...
d19n07y

Khloe Kardashian w wyjątkowym towarzystwie. Urocze zdjęcie

Khloe Kardashian, choć pochodzi z medialnej rodziny, sama nie jest często obiektem zainteresowania dziennikarzy. Na co dzień nie wyróżnia się na tle swoich sióstr. Czasem zdarzy się jednak, że Khloe przyćmiewa swoje rodzeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Khloe Kardashian pokazała urocze zdjęcia.
Khloe Kardashian pokazała urocze zdjęcia. (Instagram.com)
d19n07y

Khloe Kardashian, choć jej popularność jest ogromna, nie jest tak znana jak choćby Kim lub Kylie Jenner. Nie skupia ona na sobie aż tak dużej uwagi mediów i fanów. Wydaje się, że spośród całego klanu Kardashianów, to właśnie Khloe prowadzi najspokojniejsze życie, choć nie jest to poziom życia przeciętnej osoby.

Zdarza się jednak, że Khloe przyćmiewa członków swojej rodziny i zabiera im medialne zainteresowanie. Szczególnie dużą uwagę dziennikarze oraz fani celebrytki skupiają na jej relacji z Tristanem Thompsonem, a ta rzeczywiście jest bardzo burzliwa. Pełen zdrad, kłamstw i powrotów - taka łatka już na stałe została przyczepiona do tego związku.

Jednak nie tylko burzliwa relacja stawia Khloe Kardashian w centrum uwagi. Celebrytka wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem, jak również zdjęciami, które publikuje na Instagramie. Tym razem Khloe postawiła na zdjęcia z córką, True. Trzeba przyznać, że w duecie wyglądają naprawdę uroczo. Fani zwrócili jednak uwagę również na twarz celebrytki, która nie przypomina samej siebie. "Musiałam spojrzeć dwa razy, zanim udało mi się rozpoznać na tych zdjęciach Khloe".

A jak Wam podoba się nowy wygląd celebrytki?

d19n07y

Podziel się opinią

Share

d19n07y

d19n07y