Trwa ładowanie...

"Kiedy miałam 17 lat, zaczęłam się głodzić". Florence Welch wyznaje prawdę

Piosenkarka przez lata ukrywała zaburzenia odżywiania przed bliskimi. Była zbyt przerażona, żeby opowiedzieć komuś o swoim problemie.

"Kiedy miałam 17 lat, zaczęłam się głodzić". Florence Welch wyznaje prawdęŹródło: Getty Images
d2yu54d
d2yu54d

– Kiedy miałam 17 lat, zaczęłam się głodzić – wyznała artystka. Zapytana dlaczego, odpowiedziała: – Myślałam, że miłość była rodzajem pustki. Wydaje ci się, że jest nieuchwytna, pusta, głodna. Kiedy w końcu coś bardziej stabilnego staje na twojej drodze, nie rozpoznajesz tego jako miłość, bo nie jest wystarczająco smutna.

Pierwszy raz wyznała prawdę w piosence „Hunger”. Rodzina na początku była zbulwersowana. – Nie powiedziałaś nam o tym, a napisałaś w piosence? – dziwiła się siostra. Niestety, nie zawsze zrozumienie prowadzi do akcji. Kiedy w końcu porozmawiała o swoim problemie z mamą, ta uznała, że to wystarczy. Że problem rozwiązał się sam.

To nie jest takie proste. Minęło już 14 lat od początku jej walki z zaburzeniami. Mimo tego Florence zapytana, czy się z nimi uporała, odpowiedziała, że nie jest pewna czy się to udało. Wie jak radzić sobie z tym w piosenkach, ale w życiu cały czas musi nad sobą pracować.

Tego typu zaburzenia, często są wyrazem odrzucenia, lub zamknięcia w sobie. Niemożności przyjęcia ciepła od najbliższych.
Bardzo trudno jest zaakceptować miłość. Jeśli w jakiś sposób odmawiasz sobie pożywienia, masz również tendencję do odmawiania sobie emocji – komentuje Florence.

d2yu54d

Zobacz też: Youtuberka wyznała, że ma zaburzenia odżywiania. "Po napadzie czułam się brudna"

d2yu54d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yu54d