Trwa ładowanie...

Kiedy odbędzie się pogrzeb George'a Michaela?

Ceremonia będzie skromna, prywatna, zarezerwowana jedynie dla najbliższych gwiazdy. Podobno długoletni partner muzyka nie został na nią zaproszony.

Kiedy odbędzie się pogrzeb George'a Michaela?Źródło: Instagram.com
d2zxa98
d2zxa98

Chłopak piosenkarza Fadi Fawaz powiedział magazynowi "The Sun": Nie wiem nic o pogrzebie, naprawdę nie wiem nic. Wierzcie mi. To wszystko jest bardzo dziwne. Media opierają się więc na spekulacjach i szczątkowych informacjach. Wiadomo, że ciała George'a Michaela przez ponad dwa miesiące nie można było pochować ze względu na wykonywane testy i badania. Wszystko po to, aby ustalić przyczynę śmierci i dowiedzieć się, czy do zgonu muzyka nie doprowadziły osoby trzecie.

Koroner z Oxfordshire, gdzie mieszkał, a 25 grudnia 2016 roku zmarł artysta, kilka dni temu publicznie stwierdził, co zabiło Michaela. Bezpośrednią przyczyną zgonu miała być kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego. Znaczenie miało też otłuszczenie wątroby. Pełen raport toksykologiczny nie został jednak ujawniony, a wgląd do niego ma jedynie rodzina George'a. Teraz, kiedy ciało zostało wydane, możliwe jest pochowanie go.

Najbliżsi muzyka starają się zachować wszelkie szczegóły uroczystości w tajemnicy przed fanami oraz mediami - nie wiadomo, gdzie odbędzie się pogrzeb ani w jakim terminie. Być może dojdzie do niego jutro, jednak nie jest to pewna data. Brytyjscy dziennikarze dotarli do informacji mówiących, że uroczystości będą aż dwie - jedna dla rodziny i przyjaciół, druga dla znajomych. Plotkuje się, że na jednej z nich wystąpić ma Sir Elton John.

Mówi się, że ciało George'a Michaela zostanie spalone, a następnie pochowane w obrządku greckokatolickim.

d2zxa98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zxa98