Trwa ładowanie...
d4r4xzs

Kiedyś mieszkała w willi. Dziś Mandaryna nie potrzebuje luksusów

Przez wiele lat Mandaryna żyła w blasku fleszy. Dziś wygląda to nieco spokojniej, a i ona sama zmieniła swój styl. Nie potrzebuje już luksusów, by być szczęśliwą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mandaryna nie potrzebuje już luksusów do życia.
Mandaryna nie potrzebuje już luksusów do życia. (Instagram.com)
d4r4xzs

Mandaryna zaistniała w mediach dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Kontrowersyjny muzyk, można powiedzieć, wylansował nową gwiazdę pop. Początkowo pracowali razem, jednak ich drogi dość szybko się rozeszły i każde z nich poszło w swoją stronę.

Aktualnie Mandaryna jest jedną z wielu już byłych żon Wiśniewskiego. Z muzykiem łączą ją poprawne relacje - głównie ze względu na dzieci. Kiedy jednak tworzyli jeszcze szczęśliwą parę, Marta Wiśniewska żyła w prawdziwych luksusach.

d4r4xzs

Jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim obserwowali wszyscy. Para sama zresztą pozwalała wchodzić w swoją prywatność - w telewizji emitowano program "Jestem jaki jestem", który opowiadał o życiu gwiazdora. Pokazano w nim również willę, jaką zamieszkiwała z nim Mandaryna.

Obecnie Mandaryna nie potrzebuje willi, luksusu i przepychu. Wraz z dziećmi mieszka w skromnie urządzonym mieszkaniu. Na zdjęciach, które Marta Wiśniewska publikuje w sieci widać, że w jej wnętrzach dominują jasne, ciepłe kolory.

Mandaryna: Powróciłam do swoich dawnych producentów. Może będzie nowe „Ev’ry Night”

Patrząc na nią dziś, trudno uwierzyć, że to ta sama Mandaryna co przed laty. Zmieniła nie tylko styl wnętrz, w jakich mieszka, ale też ona sama przeszła ogromną przemianę. A tę obserwujemy z największą przyjemnością!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4r4xzs

Podziel się opinią

Share
d4r4xzs
d4r4xzs