Trwa ładowanie...
d4c2wgy

Kiedyś miłość, dziś przyjaźń. Znajomość Małgorzaty Pieńkowskiej i Roberta Moskwy

Kiedyś łączyło ich coś więcej niż przyjaźń, dziś znowu są sobie bliscy. Drogi Małgorzaty Pieńkowskiej i Roberta Moskwy ponownie się splatają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiedyś uczucie łączyło nie tylko ich serialowe postaci, ale również ich samych.
Kiedyś uczucie łączyło nie tylko ich serialowe postaci, ale również ich samych. (East News, Fot: East News)
d4c2wgy

– Małgosia jest osobą niezwykle pracowitą i zawziętą, w dobrym tego słowa znaczeniu. Jak się za coś bierze, to do końca – taki komentarz pod adresem Małgorzaty Pieńkowskiej padł z ust Roberta Moskwy. Wiadomo już, że aktorka skorzystała na odejściu Kacpra Kuszewskiego z ekipy "M jak Miłość". Teraz to ona będzie pierwszoplanową postacią serialu. Koledzy z planu nie kryją, że są z niej dumni. Przykładem na to jest właśnie wypowiedź, której Moskwa udzielił w rozmowie ze "Świat i ludzie".

Wydaje się jednak, że profesjonalizm to nie są jedyne cechy, które Moskwa w koleżance podziwia. Aktorka jest atrakcyjna, elegancka, ma urok osobisty, można na nią liczyć. I właśnie to udowadnia w trudnym dla niego czasie.

d4c2wgy

Żona aktora – Patrycja Cieślak, potwierdziła rozstanie. – Od tej decyzji nie ma już odwrotu – powiedziała w ostatnim czasie. Para nie mieszka razem, a w sądzie leży już pozew rozwodowy. W obliczu tej osobistej tragedii, przy Robercie Moskwie jest Małgorzata Pieńkowska. Według informatora "Świata i ludzi" aktor ciągle jest przygaszony, ale pomagają mu rozmowy z koleżanką. – Długie godziny spędza na rozmowach z Małgosią. Przy niej Robert czuje się pewnie, jest sobą – dodaje osoba z planu serialu.

Wiadomym jest, że tę parę kiedyś łączyło coś więcej. Moskwa adorował Pieńkowską przez dłuższy czas, a ona ulegała jego urokowi. Aktor wspierał koleżankę z planu, gdy przechodziła trudne chwile. Był blisko podczas jej rozwodu z Jackiem Sobalą, wspierał, kiedy wracała do normalnego życia po nowotworze. Potem ich drogi się rozeszły, a każde z nich zbudowało swoje szczęście na nowo.

Jednak teraz, kiedy to w życiu aktora nie dzieje się najlepiej, stara przyjaźń powróciła. – Dziś ich drogi się splatają. Na planie widać, że są dla siebie bardzo ważni – mówiła osoba obecna przy produkcji serialu.

Wygląda więc na to, że przyjaźń między tą dwójką wróciła do życia. Fani z pewnością chcieliby, aby odrodziło się również łączące ich kiedyś uczucie. My kibicujemy, by przyjaźń Pieńkowskiej i Moskwy przetrwała.

d4c2wgy

Podziel się opinią

Share

d4c2wgy

d4c2wgy