Trwa ładowanie...
da3l9by

Kierowca Roksany Węgiel złamał prawo. Interweniowała policja

Jak głosi powiedzenie, gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. A na pewno widzi to policja. Pośpiechu pożałował kierowca Roksany Węgiel, ale i młoda wokalistka. Jak donoszą lokalne media, jechali na koncert na sygnale. Nielegalnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel wylegitymowana przez policjantów.
Roksana Węgiel wylegitymowana przez policjantów. (ONS.pl)
da3l9by

"Gazeta Krakowska" informuje o incydencie na trasie koncertowej Roksany Węgiel. Finalistka Eurowizji była jedną z gwiazd Dni Chrzanowa. Choć czekał na nią tłum fanów, nie mogła się z nimi spotkać po koncercie. Jak czytamy, od razu po tym, jak zeszła ze sceny, musiała przedostać się jak najszybciej do Katowic.

Zobacz: Roksana Węgiel zabiera głos ws. swoich zarobków

Z Katowic miała polecieć prywatnym samolotem do Lubartowa, gdzie Fundacja Polsat organizowała doroczny koncert. Węgiel nie dotarła jednak na lotnisko. Po drodze samochód, którym podróżowała, zatrzymała drogówka. - Jego kierowca, by popędzić auto jadące przed nim użył sygnału dźwiękowego. Miał pecha po jechał nim policjant - czytamy w "Gazecie Krakowskiej".

da3l9by

Jak poinformowała dziennikarzy Iwona Szelichiewicz, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji, policjant po służbie usłyszał, że kierowca wokalistki używa sygnału dźwiękowego zarezerwowanego dla pojazdów uprzywilejowanych. Powiadomił o tym dyżurnego.

Kierowca musiał tłumaczyć się funkcjonariuszom, a pasażerowie - w tym Roksana Węgiel - zostali wylegitymowani. Wokalistka do czasu wyjaśnienia sprawy nie mogła się oddalić, dlatego o koncercie w Lubartowie musiała zapomnieć. Sprawę najdotkliwiej odczuł jednak kierowca. Za posiadanie i użycie nielegalnego sygnału dźwiękowego grozi mu 5 tys. zł. grzywny.

- Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane, 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, przepraszam was kochani - skomentowała na Instagramie Roksana Węgiel.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by