Trwa ładowanie...
d1u1mva

Kim i Kanye spodziewają się trzeciego dziecka! To nie Kardashian jest w ciąży

Kim Kardashian i Kanye West od początku swojego związku deklarowali, że chcą mieć dużo dzieci. Celebrytka źle znosiła obie ciąże, więc teraz para zdecydowała się na wynajęcie surogatki. Amerykańskie media donoszą, że zatrudniona przez nich kobieta spodziewa się dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi
Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi (East News)
d1u1mva

Kim i Kanye są już rodzicami North West urodzonej 15 czerwca 2013 roku i Saint Westa, który przyszedł na świat 5 grudnia 2015 roku. Kardashianka w obu ciążach bardzo narzekała na złe samopoczucie i już kilka miesięcy temu sugerowała, że kolejne dzieci może mieć tylko pod warunkiem, jeśli to nie ona będzie musiała je urodzić.

Poszukiwania surogatki spełniającej wymagania pary trwały długo. W końcu się udało. Magazyn "People" potwierdza, że wybrana przez Kim i Kanye kobieta jest w ciąży.

- Chcą żeby wszystko było perfekcyjnie i zrobią wszystko, żeby dziecko było zdrowe. Nie chcą żadnych komplikacji. Kim zaopatruje surogatkę w jedzenie najwyższej jakości, które jest niezbędne do przygotowania dań ze specjalnej diety - czytamy w magazynie.

d1u1mva

Kontrakt z surogatką opiewa na 110 tysięcy dolarów, czyli prawie 400 tysięcy złotych.

Gratulujemy!

d1u1mva

Podziel się opinią

Share

d1u1mva

d1u1mva