Trwa ładowanie...

Kim jest Igor Walaszek? Gwiazda dołącza do 10. edycji Męskiego Grania

Męskie Granie w tym roku obchodzi 10. jubileusz. Z tej okazji wypuszczono hymn zapowiadający tegoroczną edycję. Występuja w nim Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski oraz Tomasz Organek. W składzie Orkiestry debiutuje Igor Walaszek.

Kim jest Igor Walaszek? Gwiazda dołącza do 10. edycji Męskiego GraniaŹródło: East News
d3kn8dj
d3kn8dj

Męskie Granie 10. edycja - Kim jest Igor Walaszek?

Męskie Granie w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. W zeszłym roku podczas trasy koncertowej zagrał duet Bass Astral x Igo. Wokalista tego zespołu Igor Walaszek podczas tegorocznej edycji dołącza do oficjalnej składu Orkiestry.

30 maja swoją premierę miał utwór i klip “Sobie i wam”, który promuje 10. edycję Męskiego Grania. Biorą w nim udział Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Tomasz Organek oraz właśnie Igor Walaszek znany powszechnie jako Igo Pierwsza trójka wykonawców jest wszystkim dobrze znana, jednak nie każdy może kojarzyć nazwisko ostatniego artysty.

Igor Walaszek zdążył już zdobyć sławę jako jeden z najbardziej charakterystycznym polskich głosów, głównie za sprawą swojej chrypy. Wokalistka zaistniał dzięki krakowskiemu duetowi Bass Astral x Igo, który współtworzy wraz z producentem Kubą Traczem. Zespół powstał w 2016 roku i znany jest z łamania konwenansów w muzyce elektronicznej.

Duet zadebiutował albumem “Discobolus” w 2016, a rok później wydał drugą płytą “Orell”. W marcu 2018 r. wyprzedzali wiosenną trasę koncertową, która obejmowała 16 największych polskich miast.

d3kn8dj

Igor Walaszek jest także wokalistą w grupie Clock Machine, która specjalizuje się w zupełnie innym gatunku muzycznym. Zespół gra tradycyjnego rocka z domieszką funku.

Męskie Granie 2019 - bilety

Sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Męskiego Grania ruszy 6 czerwca o godzinie 12:00. Cena za jedną sztukę wynosi 149 zł. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery. Wejściówki dostępne w serwisach ebilet.pl i eventim.pl.

Męskie Granie 2019 - koncerty, lista miast

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia
d3kn8dj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kn8dj