Trwa ładowanie...

Kim jest Izabela Podolec? 29-letnia partnerka Tajnera jest z nim w ciąży

Kim jest Izabela Podolec? Nowa partnerka Apoloniusza Tajnera zaszła z nim w ciążę. Pomiędzy parą jest aż 36 lat różnicy.

Share
Kim jest Izabela Podolec? 29-letnia partnerka Tajnera jest z nim w ciążyŹródło: East News
d4d9q46

Kim jest Izabela Podolec?

Izabela Podolec ma 29 lat, pochodzi z województwa podkarpackiego, a konkretnie z miejscowości Jarosław. Ma ukończony kurs aktorski, jednak obecnie nie występuje w teatrze ani w telewizji.

Zarówno Podolec, jak i jej partner Apoloniusz Tajner pilnują prywatności kobiety. Podolec nie udziela wywiadów, z kolei Tajner unika odpowiedzi na pytania o swoją partnerkę. Raz zrobili wyjątek - na antenie "Dzień Dobry TVN". Wtedy właśnie opowiedzieli, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie.

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner – jak się poznali?

Para poznała się w pociągu relacji Kraków – Warszawa. Apoloniusz miał wówczas 57 lat, a Izabela 21. Początkowo kobieta nie wiedziała, że siedzi w jednym przedziale ze znanym trenerem i działaczem sportowym

Po raz pierwszy oficjalnie Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pokazali się razem podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu.

Pomimo dużej różnicy wieku parze udało się stworzyć szczęśliwy związek i doczekać potomstwa.

d4d9q46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d9q46
d4d9q46