Trwa ładowanie...
d4oyfcl

Kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati publikuje drastyczne wiadomości

Kim jest Joanna Sarapata? O kobiecie zrobiło się głośno ze względu na konflikt z Weroniką Rosati, która oskarża Roberta Śmigielskiego o przemoc domową. Sarapata postanowiła stanąć w obronie byłego partnera aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati publikuje drastyczne wiadomości
Kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati publikuje drastyczne wiadomości (East News)
d4oyfcl

Kim jest Joanna Sarapata?

Joanna Sarapata jest znaną polską malarka i założycielką galerii sztuki Sarapata Art Gallery w Warszawie. W przeszłości była w związku małżeńskim z Jarosławem Jakimowiczem, z którym ma syna Jovana (ur. 2000).

Wśród miłośników i klientów jej prac znajduje się wiele znanych osób, m.in. Jose Carreras, Placido Domingo, Elton John, Patricia Picasso, John Raid, Rami Grumach, Rossy de Palma, Małgorzata Bela i Gene Gutowski.

d4oyfcl

Kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati odpowiada malarce

Weronika Rosati miała opublikować screeny wiadomości, jakie Sarapata wysyła do innych osób w celu pogrążenia aktorki.

- Nie możemy pisać na forum co wiemy o Weronice. Wszystko jest przez nią zaplanowane. Calą ciążę była z Robertem. Płacił za pobyt w LA i jej poród. Są na to rachunki, które ma już sąd. – pisała Joanna Sarapata
(...) To cudowny człowiek i lekarz. Ona chce kasy i oczyszczenia się po Weinsteinie i Żuławskim. (...) To jest potwór z tym co robi. Zniszczy każdego faceta dla kasy lub sławy. To zrobiła z Żuławskim i Adamczykiem. Pisze, że jest samotna, a żyje w związku od kilku miesięcy - pisze w swoich wiadomościach artystka – dodaje malarka.

Rosati umieściła skany sms-ów za zgodą osób, które otrzymały. Na zarzuty aktorka odpowiedziała w długim poście, w którym zdradziła kolejne szczegóły ich związku.

d4oyfcl

„p. Joanno:
-tak wywiad z M.Środa tak jak powiedziała był planowany od pół roku bo tyle trwało bym zebrała w sobie siły by podzielić trauma.
-w ciąży byłam w związku z R. tak, ale to był koszmar i jego więcej nie było niż był. Przez to ze zgotował mi piekło wyjechałam wbrew jemu rodzic do USA.
-za pobyt i poród w LA Robert Śmigielski nie zapłacił ani grosza- wszystko opłacili moi rodzice i przede wszystkim ubezpieczenie.Był moim rodzicom dłużny kilkadziesiąt tysięcy zł za rzeczy dla dziecka i za swoje koszty i oddał jej dopiero półtora roku po czasie. Mam oczywiście rachunki. Pragnę tez raz na zawsze wyjaśnić: Robert nie kupił NICZEGO mojej córce- ani na urodziny ani na gwiazdkę ani sprzętów. Wszystko kupuje ja i moja rodzina. Ostatnie pare maili z prośba o kupno wózka zostały przez niego zignorowane ( może o te wzrastające wymagania finansowe mu chodziło w oświadczeniu??)
-w sądzie jest sprawa o znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mną oraz o alimenty złożone przeze mnie.
-mówiłam w wywiadach ze ja odeszłam od niego gdy dziecko było małe. Kiedy? Po tym jak uderzył mnie na planie z którego potem został wyrzucony.
-ja chce kasy? Chce alimentów - najwyższych - takich jakie mojemu dziecku się należą prawnie- takie żeby Eli nie pogorszył się status życia i stosowne do horendalnie wysokich zarobków ojca- takie jest prawo. To nie są pieniądze dla mnie.”

Rosati odniosła się także do zarzutów dotyczących potrzeby uzyskania rozgłosu za wszelką cenę

„Dalej.. jestem w szoku ze pani była w stanie coś takiego napisać... twierdzi pani ze spałam ze wszystkimi w LA dla ról. To pani uważa ze Polki za granica robią tylko karierę przez łóżko? Czyli pani przespała się z całym Paryżem lub Nowym Jorkiem by moc mieć tam wystawy?
-Sławy mi nie brakuje nie zauważyła pani? a kasę to ja sobie godnie zarobię.
-tak - blokuje wasze zakłamane chamskie komentarze bo nie życzę sobie mowy nienawiści na moim instagramie gdzie kobiety dziela się swoimi historiami i otwierają swoje serca.
-lekarz( bo doktoratu nie ma)-nie podaje mnie do sądu bo WSZYSTKO co mówię jest prawda i mam na to dowody i świadków. A dziecko go nigdy nie obchodziło inaczej nie podniósł by ręki na jej mamę.
Kochani : czy kobieta która ma odwagę powiedzieć ze jest ofiara przemocy jest skończona? #metoo”

d4oyfcl

Podziel się opinią

Share
d4oyfcl
d4oyfcl