Trwa ładowanie...
d3g8v1f

Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak? Wiemy, kto został partnerem wokalistki

Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak? Piosenkarka od pewnego czasu spotyka się z kolejnym partnerem. Okazał się nim były piłkarz Tomasz Mazurkiewicz, który grał dla Arki Gdynia czy Legii Warszawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak? Wiemy, kim został nowym partnerem wokalistki
Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak? Wiemy, kim został nowym partnerem wokalistki (East News)
d3g8v1f

Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak?

Edyta Górniak w ciągu swojego życia wiązała się z wieloma partnerami. Niestety żaden z jej związków nie trwa zbyt długo. Na swoim koncie ma małżeństwo z Dariuszem K., mecenasem Piotrem Schramem, a także z dwa lata młodszym kierowcą rajdowym.

Obecnie gwiazda spotyka się z młodszym, 37-letnim byłym piłkarzem Tomaszem Mazurkiewiczem. O ich randkach napisał tygodnik ”Życie na gorąco”:

d3g8v1f

„Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową. Jest też tatą dwóch córek. Gwiazda wprawdzie nie obserwuje konta pana Tomasza, ale polubiła jego zdjęcie z córką. On z kolei obserwuje konto Edyty i jej syna Allana. Niedawno wstawił na swój profil filmik, na którym czule gładzi kobiecą dłoń. Tak się składa, że identyczne paznokcie, jak te na zdjęciu, ma teraz Edyta Górniak!”.

Tomasz Mazurkiewicz jest byłym piłkarzem Arki Gdynia. Grał również w Legii Warszawa i w duńskich drużynach ligowych. Występował także w młodzieżowej reprezentacji Polski. Sportowiec prywatnie jest ojcem dwóch córek.

d3g8v1f

Podziel się opinią

Share
d3g8v1f
d3g8v1f