Kim jest partnerka księcia Harry'ego? Nowe fakty z życia Meghan Markle

Parę dni temu brytyjski dziennik "Sun-Times" opublikował wypowiedzi anonimowych osób z bliskiego otoczenia Meghan Markle i księcia Harry'ego. Według nich młody Windsor oświadczy się aktorce "lada dzień".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest partnerka księcia Harry'ego? Nowe fakty z życia Meghan Markle
(Getty Images)
WP

Para rzeczywiście widziana była podczas zakupów w najbardziej luksusowych salonach jubilerskich w Londynie, w których oglądała głównie pierścionki z diamentem. Choć młodszy brat księcia Williama odpowiada na wszystkie spekulacje na temat jego oświadczyn: "bez komentarza", to jego potencjalna przyszła żona wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów.

Wszyscy trzymają kciuki za powodzenie w miłości młodszego syna księżnej Diany, który podobnie jak matka, ma dar do zjednywania sobie sympatii ludzi. Od kilkunastu miesięcy książę Harry jest "totalnie zakochany". Jego związek z Meghan Markle jest komentowany na każdym kroku. 36-latka nie dość, że jest starsza od swojego chłopaka o trzy lata, to ma za sobą rozwód, jest Amerykanką, a w dodatku prawdopodobnie weźmie udział w reality-show pokazującym kulisy jej życia zawodowego oraz osobistego.

Markle nie jest może najlepszą kandydatką na nową brytyjską książną, jednak Harry dostał oficjalną zgodę na zaręczyny od samej królowej Elżbiety. Para może się pobrać się w Opactwie Westminster, gdzie sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Książę William i Księżna Kate, a prawie 40 lat temu, także Książę Karol i Księżna Diana. Niepewność wynikała z panującej w Kościele Anglikańskim zasady, zabraniającej osobom rozwiedzionym wchodzenia w nowe związki małżeńskie. Markle bowiem ma już na swoim koncie małżeństwo z producentem filmowym Trevorem Englesonem, zakończone w 2014 roku.

WP

Nowe fakty

Im bliżej potencjalnych oświadczyn, które rozpoczęłyby planowanie kolejnego "królewskiego ślubu", tym więcej faktów z życia Meghan Markle przedostaje się do prasy. Dziennik "Daily Mail" rzucił nieco więcej światła na 18-miesięczne małżeństwo gwiazdy serialu "Garnitury" z Trevorem Englesonem. Para wzięła ślub w hotelu na Jamajce - tym samym, w którym "tak" powiedzieli sobie Marilyn Monroe oraz Errol Flynn.

Amerykanka nie wytrzymała związku na odległość - podczas gdy jej mąż pracował w Los Angeles, ona przebywała na planie filmowym w Toronto. Krótkie spotkania i stres związany z rozłąką, spowodował, że Markle wniosła sprawę o rozwód. Engleson był załamany. Przez wiele lat pełnił rolę mentora żony i zadbał o rozwój jej kariery. Nie mógł zaakceptować faktu, że Meghan po tak krótkim czasie przekreśla 8-letnią znajomość. Według kanadyjskich dzienników, powodem rozstania był romans Markle z Michaelem Del Zotto, zawodowym graczem w hokeja. Ich poufałe posty można było znaleźleźć w mediach społecznościowych.

Gdy Markle poznała księcia Harry'ego, zlikwidowała swoje konto na Instagramie i Twitterze.

WP

Rozbity dom

Zarówno Harry, jak i jego partnerka pochodzą z rozbitych domów. Jak twierdzą przyjaciele Markle, rozstanie jej rodziców było dla niej jak koniec świata. Meghan miała wtedy 6 lat i znała jedynie zamknięty świat rodzinnego domu. Ojciec Meghan, Thomas Markle, jest znanym filmowcem, który obsesyjnie poświęcił się, by jego córka została znaną aktorką. Również po rozwodzie, "córeczka tatusia" była uczona, jak pięknie wyglądać i wdrapywać się po szczeblach kariery w Hollywood. Markle miała skupiać się na nauce i castingach, nie wolno jej było chodzić na randki.

Matka dziewczyny księcia Harry'ego, Doria Radlan, jest instruktorką jogi i terapeutką. Podzielała ona poglądy Thomasa Markle'a na temat wychowania córki. Meghan częściej uprawiała sporty niż spotykała się z rówieśnikami. Pierwszy chłopak Markle, który uczęszczał do tego samego katolickiego liceum w Los Angeles, co ona, twierdzi, że chętnie porozmawiałby z Meghan o starych dobrych czasach i ich wspólnych chwilach. Jednak teraz - jak mówi Luis Segura - Meghan to już niemal Windsorka i nie wolno mu zdradzać żadnych szczegółów z jej życia prywatnego.

Kiedy ślub?

WP

4 sierpnia Amerykanka skończyła 36 lat. Urodziny świętowała w towarzystwie ukochanego w Botswanie. Książe Harry nazywa Afrykę drugim domem i chciał pokazać ukochanej ważne dla siebie miejsca.

Ani wcześniejsze małżeństwo, ani absorbująca kariera zawodowa nie odstraszyły księcia Harry'ego od Markle. Ta pochodzi z różnorodnego etnicznie środowiska, jej matka jest Afroamerykanką, zdążyła mieszkać w wielu krajach na całym świecie. 36-latka potrafi dochować dyskrecji i podobno zaprzyjaźniła się z książną Kate Middletone. Czy jest jednak gotowa poświęcić niezależność i stać się częścią brytyjskiej rodziny króleskiej, w której dyktat sprawuje królowa Elżbieta II?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP