Trwa ładowanie...

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka za pośrednictwem surogatki

Kim Kardashian i Kanye West niewątpliwie są jedną z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych par w amerykańskim showbiznesie. Gwiazdy spodziewają się czwartego dziecka, które pojawi się na świecie dzięki surogatce.

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka za pośrednictwem surogatkiŹródło: East News
de4u7df
de4u7df

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka

Kim Kardashian i Kanye West oczekują czwartego dziecka. Tym razem ich potomek ma przyjść na świat dzięki pomocy surogatki. Na ten moment para nie udziela zbyt wielu informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że będzie to chłopiec.

Informacja została ujawniona podczas “The Ellen DeGeneres Show”. Kourtney Kardashian zaskoczyła swoją matkę Kris Jenner, gdy niespodziewanie pojawiła się w programie. Przyprowadziła ze sobą szóstkę wnuków Jenner, wśród nich były dzieci Kourtney (Mason, Penelope, Reign) oraz Kim (North, Saint, Chicago).

- Moja mama jeszcze o tym nie wie, ale surogatka Kim zaszła w ciąże, dlatego obydwie znajdują się teraz w szpitalu - tłumaczyła Kourtney nieobecność siostry.

Denegeres wyjaśniła, że Kim pierwotnie miała być jednym z niezapowiedzianych gości. Ostatecznie nie mogła przyjechać, ponieważ jej dziecko jest w drodze.

de4u7df
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de4u7df