Trwa ładowanie...

Kim Kardashian pogodziła się z Beyonce. Miły gest ze strony wokalistki

Kim Kardashian i Beyonce zawiesiły topór wojenny. Ich aktywność na mediach społecznościowych sugeruje, że relacje pomiędzy gwiazdami uległy poprawie.

Share
Kim Kardashian pogodziła się z Beyonce. Miły gest ze strony wokalistki
Źródło: Getty Images
d4kb1iz

Kim Kardashian, od kiedy weszła na salony dzięki małżeństwu z Kanye Westem, stara się być coraz bardziej arystokratyczną osobą. Swego czasu bardzo zależało jej, by zaprzyjaźnić się z Beyonce. Niestety nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony wokalistki. Mówiło się nawet, że obie gwiazdy, w przeciwieństwie nie przepadają za sobą. Okazuje się jednak, że ich relacje uległy znacznej poprawie.

Ostatnio Beyonce rozpoczęła współpracę z marką Adidas, z która zaprojektowała kolekcję odzieży sportowej o nazwie “Ivy Park”. Z tej okazji postanowiono przesłać paczki z nowymi ubraniami do wielu gwiazd, szczególnie tych bliskich wokalistce. Jedna z nich trafiła również do Kim Kardashian.

Żona Kanye Westa postanowiła podziękować Beyonce za pośrednictwem Instagrama, składając jej gratulacje.

“Przepraszam za spóźnienie! Gratulacje @beyonce i @adidas. To ogromny sukces. Uwielbiam to wszystko i nie mogę się doczekać aż zacznę to wszystko nosić” – napisała w relacji na swoim profilu na Instagramie.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4kb1iz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kb1iz
d4kb1iz