Trwa ładowanie...
dq3owq8

Kim Kardashian spodziewa się czwartego dziecka

Najpopularniejsza gwiazda reality-show na świecie po raz kolejny zostanie mamą! Lekarze odradzali jej zachodzenie w ciążę, więc po raz kolejny skorzystała z usług surogatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kim Kardashian
Kim Kardashian (Getty Images)
dq3owq8

Jak donosi "Us Weekly", Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Malec przyjdzie na świat dzięki surogatce. Źródło magazynu donosi, że chłopiec ma urodzić się już na początku maja! Przypomnijmy, że gwiazda bardzo ciężko zniosła dwie pierwsze ciąże. Lekarze zalecili celebrytce, by rozważyła dalsze plany powiększania rodziny, ponieważ może to zagrażać jej życiu. Kim cierpiała na poważne schorzenia łożyska podczas porodów.

Gdy Kardashian zapragnęła trzeciego dziecka, zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki. Najmłodsza córeczka celebryckiej pary, Chicago West, urodziła się 15 stycznia 2018 r. Kim była zachwycona relacją, którą wypracowała z kobietą, noszącą jej dziecko. Najwidoczniej ośmieliło ją to na tyle, by po raz kolejny skorzystać z tej metody.

Para gwiazdorów jeszcze nie potwierdziła doniesień tabloidów, ale znając rodzinę Kardashianów, nie będzie trzeba na to długo czekać. W końcu kolejne dziecko to świetna okazja, by zarobić miliony dolarów! Perypetie Kim z pewnością będziemy mogli śledzić w nowym sezonie rodzinnego reality-show "Z kamerą u Kardashianów".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dq3owq8

Podziel się opinią

Share
dq3owq8
dq3owq8