Trwa ładowanie...
d1tcntj
Dzieci gwiazd

Kim Kardashian szuka surogatki!

Pod koniec ubiegłego roku Kim Kardashian urodziła drugie dziecko. Ciąża tak mocno dała jej się we znaki, że celebrytka zapowiedziała, iż nie zdecyduje się na kolejny poród. Bardzo dużo przytyła i skarżyła się na opuchliznę, która w znacznym stopniu ograniczyła jej wybór garderoby. Ostatnio okazało się jednak, że gwiazdka marzy o kolejnym dziecku i szuka surogatki, która je dla niej urodzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardashian
Kim Kardashian (Instagram.com)
d1tcntj

Kardashian przyznała na planie rodzinnego reality show, że chce po raz trzeci zostać mamą. Nie zamierza jednak znowu zachodzić w ciążę i skazywać się na kolejne cierpienia.

- W normalnym porodzie łożysko wychodzi tuż za dzieckiem. U mnie nie wyszło. Pozostało wewnątrz przyrośnięte. W końcu mój lekarz musiał włożyć tam rękę i oderwać mi je siłą. To bolesne i obrzydliwe! Ryzyko, że to się powtórzy jest teraz większe, więc i mój lęk przed tym wzrasta - stwierdziła celebrytka.

Pragnienie kolejnego dziecka skłoniło więc gwiazdkę do poszukiwania surogatki. Być może już wkrótce uda jej się znaleźć odpowiednią kobietę i tym sposobem spełni swoje marzenie?

Kim Kardashian ONS.pl
Kim Kardashian (ONS.pl)
Kim Kardashian ONS.pl
Kim Kardashian (ONS.pl)

Zobacz także: "Kim Kardashian to świetny przykład, jak social media bywają niebezpieczne"

d1tcntj

Podziel się opinią

Share
d1tcntj
d1tcntj