Trwa ładowanie...
News

Kim Kardashian wspomina przeszłość. Wygląda zupełnie inaczej

Jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie przypomniała fanom, jak wyglądała dobre kilka lat temu. Kim Kardashian zupełnie zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Fani zauważyli jednak nie tylko to.
Share
Kim Kardashian niesamowicie zmieniła się na przestrzeni lat.
Kim Kardashian niesamowicie zmieniła się na przestrzeni lat.Źródło: ONS.pl
d10mnr2

Kim Kardashian jest obecnie jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. To dzięki niej powstało imperium Kardashianów, a rodzice i siostry zyskały sławę. Teraz cała rodzina jest rozpoznawalna i niewiele jest na świecie osób, które nie kojarzyłyby tego nazwiska. Jednak słysząc "Kim" mamy przed oczyma jej aktualne wyobrażenie. Często zapominamy, że celebrytka wyglądała kiedyś zupełnie inaczej.

Wraz z nowymi fanami, Kim przybywały również kolejne zabiegi medycyny estetycznej. Trudno jest więc wyobrazić sobie, jak mogła wyglądać przed tymi ingerencjami. Celebrytka pomyślała i o tym, gdyż na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie sprzed lat. Nastoletnia Kim była delikatną, naturalną dziewczyną. Fanom zdecydowanie spodobała się taka wersja celebrytki. "Wtedy wyglądałaś lepiej", "Tak naturalnie".

Duża część fanów zwróciła jednak uwagę na coś zupełnie innego. Okazuje się, że córka celebrytki, Chicago, jest do niej niezwykle podobna. "Chiago ukradła twoją całą twarz" - pisali internauci.

Widzicie to podobieństwo?

d10mnr2

Podziel się opinią

Share
d10mnr2
d10mnr2