Trwa ładowanie...

Kinga Duda to wzorowa studentka! Rodzice mogą być z niej dumni

Prezydent Andrzej Duda może być dumny z córki, która osiągnęła wspaniałe wyniki na studiach. Zaangażowanie i fantastyczne oceny Kingi Dudy zostały docenione, o czym poinformowano na oficjalnym fanpage'u Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kinga Duda to wzorowa studentka! Rodzice mogą być z niej dumniŹródło: East News
dw3chpy

Kinga Duda to bardzo pilna studentka, o czym przekonali się koledzy i koleżanki z roku, a także wykładowcy. Córka prezydenta Andrzeja Dudy poszła śladami taty i studiuje prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kinga Duda stara się być wzorową studentką i jak widać wychodzi jej to bardzo dobrze! W poniedziałek odbyło się zakończenie tegorocznej edycji Szkoły Prawa Amerykańskiego, na którym pojawiła się Duda:

- Rozpoczyna się uroczystość zakończenia tegorocznej edycji Szkoły Prawa Amerykańskiego. Wręczone zostaną dyplomy oraz nagrody dla najzdolniejszych absolwentów 😀🏅- czytamy na Facebooku.

Okazuje się, że córka pary prezydenckiej wraz z trzema innymi studentami została wyróżniona jako najlepsza uczennica w Szkole Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

dw3chpy

- W tym roku wyróżnienia za najlepsze wyniki w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ odbiorą Justyna Glinka, Łukasz Chyla, Kinga Duda oraz Dorota Nowacka. Gratulacje!

Andrzej Duda i Agata Duda mogą być bardzo dumni ze swojej córki, która z pewnością zrobi zawrotną karierę prawniczą. Trzeba przyznać, że studentka jest pod stałą obserwacją mediów i wszyscy śledzą jej poczynania, dlatego tym trudniej może być jej skupić się na nauce. Na szczęście u swojego boku ma wspierającego chłopaka, który podobnie jak ona studiuje prawo. Wspólna nauka i zaangażowanie jak widać przynoszą znakomite efekty.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dw3chpy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw3chpy