Trwa ładowanie...
d35mle2
News

Kinga Rusin bez makijażu, z mokrymi włosami. Zachwyca zdjęciem z wakacji

Wakacje jeszcze trwają i celebryci cieszą się ostatnimi chwilami lata. Pocztówką z urlopu podzieliła się m.in. Kinga Rusin, która postawiła na naturalność. Jak twierdzi, podczas robienia zdjęcia nie miała na sobie ani grama makijażu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin
Kinga Rusin (East News, Fot: East News)
d35mle2

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Od lat wzbudza niemałe zainteresowanie mediów. Znana jest z perfekcjonizmu, ciętego języka i tego, że lubi mieć rację. Jednak ostatnio miała okazję, żeby trochę się wyluzować. Jej wakacyjna pocztówka mówi sama za siebie.

Rusin znów o ślubie z Lisem: "Nie mogłam wypożyczyć sukni z wypożyczalni!"

Od początku sierpnia Kinga Rusin nieprzerwanie jest w podróży. Dziennikarka udała się w tereny południowo-wschodniej Azji. Ostatnio widziano ją w Indonezji, skąd wrzuciła kilka fotek. W urlopie towarzyszy jej ukochany Marek Kujawa. To dla nich dobry czas.

d35mle2

Kinga postanowiła nie przejmować się wyglądem na drugim końcu świata. Z tej okazji opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się naturalnie.

"Bez makijażu, bez uczesanych włosów, bez stylistów, bez specjalnego oświetlenia, bez scenografii, bez profesjonalnego aparatu..." - wymieniała.

Kinga wygląda na wypoczętą i bardzo szczęśliwą. Bardzo szybko wyjaśniła dlaczego.

d35mle2

"Takie zdjęcia lubię najbardziej. Może dlatego, że ten kto je robi widzi mnie inaczej niż wszyscy..." - napisała wyraźnie uskrzydlona.

I choć ostatnio plotkowało się o kryzysie w związku między nią a Markiem Kujawą, to wychodzi na to, że obydwoje są w raju. I nie tylko ze względu na widoki, które ich otaczają.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35mle2

Podziel się opinią

Share
d35mle2
d35mle2