Trwa ładowanie...
d14vt7k

Kinga Rusin długo nie mogła wrócić do formy. "Mięso ma fatalny wpływ na zdrowie"

Myślała, że źródłem jej problemów zdrowotnych jest stres i przemęczenie. Kiedy inne środki zawiodły, zdecydowała radykalnie zmienić swoją dietę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (Instagram.com)
d14vt7k

Kinga Rusin poprowadzi kolejną edycję gwiazdorskiego "Agenta". Niedawno rozpoczęły się nagrania, a dziennikarka chwaliła się zdjęciami z zagranicznego planu. Jak donosi "Na żywo", jeszcze kilka miesięcy temu Rusin nie mogła pracować na pełnych obrotach, bo szukała rozwiązania problemów zdrowotnych.

- Miałam anemię. Długo nie pomagały mi suplementy diety i jedzenie mięsa – mówiła dziennikarka. W końcu, kiedy inne metody zawiodły, Rusin zdecydowała się na krok, który podobno nie przypadł do gustu jej partnerowi, Markowi Kujawie. Znana z zamiłowania do ekologii Rusin przeszła na wegetarianizm.

- Już wiem, że mięso ma fatalny wpływ na zdrowie. Nic lepszego nie mogło się wydarzyć w moim życiu, jak wykluczenie go z menu – czytamy w tygodniku.

d14vt7k

- Zadbałam o siebie. Podstawą wszystkiego jest pozytywne myślenie. Dałam sobie taką siłę i broń organizmowi – wyjaśniła 47-latka.

d14vt7k

Podziel się opinią

Share

d14vt7k

d14vt7k