Trwa ładowanie...
d1aggj1
News

Kinga Rusin już myśli o walentynkach. Od 6 lat jest zakochana w tym samym mężczyźnie!

Jej partner nie lubi pokazywać się publicznie u boku ukochanej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (AKPA)
d1aggj1

Dziennikarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto pełne jest zdjęć z podróży, migawek z pracy przy programach, które prowadzi, fotografii przyjaciół, którzy przeważnie są równie sławni jak Rusin. Gwiazda pokazuje też córki, szczególnie, gdy z dumą ogłasza ich osiągnięcia. Jest jednak sfera życia, której Kinga stara się nie ujawniać - w mediach społecznościowych nie publikuje zdjęć swojego partnera.

- Mój partner nie chce pokazywać się w gazetach, a ja to szanuję- mówiła w "Party".

Choć z Markiem Kujawą związana jest od dawna, to podobizny ukochanego nie pokazuje. Równie niechętnie zakochani bywają razem na imprezach branżowych, choć tu zdarzają się wyjątki i Rusin z Kujawą można było spotkać na przykład na Polskiej Gali Biznesu w maju 2016.

d1aggj1

Gwiazda telewizji nie jest wylewna i niewiele mówi o swoim życiu uczuciowym, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które podpisała tak: W miłosnym nastroju. Już ponad 6 lat. A za chwilę Walentynki.... Wygląda na to, że związek, w który Rusin zaangażowała się kilka lat po rozwodzie z Tomaszem Lisem, ma się bardzo dobrze. O ślubnych planach zakochanej dwójki plotkuje się już od 2012 roku, jednak do uroczystości jeszcze nie doszło i wydaje się, że dziennikarce na niej nie zależy.

- Żadnych planów nie robię. Dobrze jest tak, jak jest - powiedziała Rusin w jednym z wywiadów.

d1aggj1

Podziel się opinią

Share

d1aggj1

d1aggj1