Trwa ładowanie...
d1wqt0p

Kinga Rusin: Kiedy próbowano zniszczyć moją markę, musieliśmy zbudować wszystko od nowa

Firma kosmetyczna Kingi Rusin obchodzi 10-lecie istnienia. Z tej okazji prezenterka zamieściła na Instagramie post z podziękowaniem dla swojego partnera życiowego, który pomógł jej w ustabilizowaniu marki po problemach w 2016 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jej promienna cera to najlepsza reklama własnej marki kosmetycznej
Jej promienna cera to najlepsza reklama własnej marki kosmetycznej (Instagram.com)
d1wqt0p

"Aż łza mi się w oku zakręciła... Na początku to był pomysł, idea, fiksacja - żeby móc stworzyć i firmować swoim nazwiskiem super skuteczne i super zdrowe kosmetyki. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Było warto" - napisała pod zdjęciem, na którym czule całuje partnera na tle włoskiego krajobrazu.

Prezenterka słynie nie tylko z wyjątkowej urody i zjawiskowych kreacji, ale również propaguje ekologiczny styl życia. Efektem tego jest marka kosmetyczna, która wykorzystuje tylko roślinne i całkowicie bezpieczne komponenty w swoich produktach.

"Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy. Kiedy w 2016 próbowano zniszczyć moją markę musieliśmy w zasadzie zbudować wszystko od nowa, z technologami, z dziesiątkami kooperantów, z całą logistyką. Marek wziął wtedy na siebie główny ciężar postawienia Pat&Rub na nogi. Wprowadziliśmy kompletnie nową, wspaniałą i nowoczesną generację kosmetyków, które dziś zadziwiają skutecznością. Zostało to szybko zauważone i docenione bo mamy 5-krotnie lepsze wyniki niż wcześniej, jesteśmy w ścisłej czołówce najpopularniejszych marek w Sephorze, a liczba fanów Pat&Rub na facebooku w ciągu 2 lat skoczyła z 41 tysięcy do 165 tysięcy! Udało nam się wspólnie wyprowadzić ten okręt na szerokie wody (dziękuję Kochanie!!!)" - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

d1wqt0p

W odpowiedzi na posta pojawiły się przychylne komentarze:

"Czyli z odpowiednim partnerem można wszystko nawet biznes prowadzić.", "Grunt do spotkać właściwych ludzi na swojej drodze. Powodzenia!"

d1wqt0p

Podziel się opinią

Share

d1wqt0p

d1wqt0p