Trwa ładowanie...

Kinga Rusin nie poprowadzi już DDTVN? Stacja ma już następczynię

TVN zaskakuje swoich widzów. To nie koniec zmian w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Kinga Rusin nie poprowadzi już DDTVN? Stacja ma już następczynięŹródło: Instagram.com
d1fn3er
d1fn3er

W "Dzień Dobry TVN" szykuje się sporo zmian. Pierwsze zostały już ogłoszone. Z programu śniadaniowego odchodzą Magda Mołek i Marcin Meller. Dziennikarka chciałaby skupić się na rodzinie i poświęcić więcej czasu dzieciom. Prezenter natomiast uznał, że decyzja przyjaciółki jest dobrym pretekstem do tego, aby sam coś zmienił.

Wiadomo już, że ich miejsce zajmą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Natomiast to jednak nie koniec. Jak donosi magazyn "Show", niepewna jest również przyszłość Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Widzom ponoć nie do końca podoba się zangaażowanie polityczne prezenterki.

ZOBACZ: Czarek Lis po długiej przerwie odwiedził "Dzień Dobry TVN"

Rusin odważnie wygłasza swoje poglądy, staje w obronie mniejszości, na sercu leży jej dobro środowiska naturalnego.

d1fn3er

W TVN-ie pracuje młoda dziennikarka Gabi Drzewiecka, która podobno zachwyca osoby pracujące w stacji. Prezenterka ma spore doświadczenie telewizyjne i radiowe. Drzewiecka prowadziła nie tylko własny program, ale też wielkie gale i festiwale. Za kulisami już spekuluje się, że to ona może zdobyć posadę prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

Według informacji mediów, od września ma pojawić się jeszcze jedna para prowadzących oprócz Ohme i Chajzera. To może oznaczać, że rzeczywiście jeszcze jedna z par pożegna się ze śniadaniówką.

Piotr Kraśko ma alternatywę w postaci TVN24, gdzie prowadzi już jeden ze swoich programów. Kinga Rusin ma swoją firmę i prowadzi kilka innych projektów. Być może prezenterzy sami zdecydowali, że przyszedł czas na zmiany.

Jak będzie naprawdę, czas pokaże.

d1fn3er
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fn3er