Trwa ładowanie...

Kinga Rusin o wycince Puszczy Białowieskiej. "Państwo w państwie. Odczepcie się od polskiego dziedzictwa przyrodniczego!"

Temat wycinki Puszczy Białowieskiej, obok reformy sądownictwa, jest najgorętszą sprawą ostatnich miesięcy w Polsce. Jedną z najaktywniejszych gwiazd, które zabiegają o zaprzestanie tego procederu, jest Kinga Rusin. Dziennikarka nie przebierała w słowach, rozmawiając z reporterem WP Gwiazdy. Zobacz, jak punktuje Lasy Państwowe!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

du8wvoy
du8wvoy

Mimo że Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu wydał zakaz natychmiastowego wstrzymania wycinki Puszczy Białowieskiej, do czasu rozstrzygnięcia sporu między Komisją Europejską a Państwem Polskim, nic się w tym temacie nie zmieniło. Jakie zdanie na ten temat ma gwiazda TVN?

- Leśnictwo nie ma nic wspólnego z dbaniem o lasy. Jest to przemysł drzewny, z którego żyje 20 tys. ludzi pracujących w Lasach Państwowych. Ci, którzy teraz rządzą, myślą chyba, że w drzewach zaklęte są duchy demokracji i z takim zacięciem je wycinają - powiedziała ironicznie Rusin w rozmowie z WP.

Prowadząca "Dzień dobry TVN" apelowała również do rządzących: "Odczepcie się od polskiego dziedzictwa przyrodniczego, tym bardziej, że mamy tak niewiele parków narodowych".

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie całą rozmowę!

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
East News
Źródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

du8wvoy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du8wvoy