Trwa ładowanie...

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z partnerem. Ale to opis przyciąga uwagę

Kinga Rusin na swoim instagramowym profilu pochwaliła się fotką z partnerem, Markiem Kujawą. Nie bez powodu. Rusin i Kujawa tworzą duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i w pracy. A wpis dziennikarki dotyczył jej firmy, która osiągnęła ogromny sukces finansowy.

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z partnerem. Ale to opis przyciąga uwagęŹródło: ONS.pl
d34vbfo
d34vbfo

Kinga Rusin i Marek Kujawa są partnerami biznesowymi. Razem odpowiadają za markę Pat&Rub. Rusin stworzyła ją kilka lat temu - oferuje naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy, ciała. Jest też linia dla najmłodszych i dla mężczyzn. Dziennikarka jest ze swojego "dziecka" bardzo dumna. I nie bez powodu. Marka zdobywa coraz większą popularność, o czym Rusin opowiedziała w dość obszernym wpisie. Dodała do niego zdjęcie z Kujawą. Wygląda na to, że zakochani świetnie dogadują się i w pracy, i poza nią.

"Ponad 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten nasz osobisty komentarz na forum publicznym" - napisała Rusin.

Rusin o płonących lasach w Amazonii: "To jest tragedia. Musimy przestać jeść mięso"

Dane są zaskakujące. Produkty Kingi kupiło aż ponad sto tysięcy klientów, a obrót wyniósł więcej niż 28 mln zł. To się nazywa sprawny biznes. Rusin na pewno sporo na nim zarobiła. Ale pieniędzmi chce się dzielić z potrzebującymi.

d34vbfo

"Dzięki dobrym wynikom finansowym możemy i będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Przeznaczamy i będziemy przeznaczać środki na działalność społeczną" - dodała.

Kujawa i Rusin, jak sami o sobie mówią, są pasjonatami z misją. Poza prowadzeniem firmy oboje mają i inne prace. Rusin nadal jest dziennikarką związaną ze stacją TVN - prowadzi "Dzień dobry TVN". Kujawa jest partnerem w kancelarii prawniczej Marek Kujawa i partnerzy.

Kujawa i Rusin spotykają się od 9 lat.

Marek Kujawa i Kinga Rusin ONS.pl
Marek Kujawa i Kinga Rusin Źródło: ONS.pl
d34vbfo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vbfo