Trwa ładowanie...
dwl74kt

Kinga Rusin przywołuje lato na Instagramie. W kostiumie kąpielowym

Kinga Rusin przywołuje lato w mediach społecznościowych. Pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Opalenizna robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin przywołuje lato w kostiumie kąpielowym
Kinga Rusin przywołuje lato w kostiumie kąpielowym (East News)
dwl74kt

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Od lat prowadzi "Dzień Dobry TVN". Nie jest to jednak jej jedyne zajęcie.

Kinga Rusin ma własną firmę Pat&Rub sprzedającą kosmetyki naturalne. Ostatnio razem z Markiem Kujawą wybrała się na egzotyczne wakacje połączone z pracą, ponieważ Kinga szukała inspiracji do tworzenia kolejnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała.

Ponadto trzeba przyznać, że Kinga jest "najlepszą reklamą własnej firmy". Często na instagramowym profilu dziennikarki pojawiają się zdjęcia, przy których znajdują się opisy kosmetyków. Tym razem nie było inaczej.

dwl74kt

Kinga Rusin próbuje przywołać lato, pokazując zdjęcie w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym odsłaniającym plecy. Największe wrażenie robi opalenizna. Obok zdjęcia widnieje podpis sugerujący, że fotografia pochodzi z sesji zdjęciowej wykonanej dla magazynu "Viva".

Jak wam się podoba zdjęcie opalonej Kingi Rusin? Zamarzyliście o pięknej słonecznej pogodzie tak jak my?

dwl74kt

Podziel się opinią

Share

dwl74kt

dwl74kt