Trwa ładowanie...
drcin83
News

Kinga Rusin "rozebrała się" w słusznej sprawie. W ten sposób chce uratować jelenie

Kinga Rusin nie przestaje zaskakiwać. Po medialnej burzy z Gosią Rozenek-Majdan wrzuca półnagie zdjęcie, zwracając nim uwagę na poważny problem ekologiczny. Bardzo szczytna inicjatywa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (East News, Fot: East News)
drcin83

Ostatnio w polskim show-biznesie zawrzało po tym, jak z prędkością światła Kinga Rusin i Gosia Rozenek wymieniały się publicznie ripostami na swój temat. Instagramowa wojenka przeniosła się do realu i obie panie nie zostały zaproszone na coroczny bal TVN-u. Teraz gwiazda "Dzień dobry TVN" zbiera pokłosie po medialnej przepychance i chce ugrać na niej coś wartościowego. Zobaczcie, co wymyśliła Rusin.

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Krupińska o konflikcie Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. "Takie wojenki nie są potrzebne"

Nie jest tajemnicą, że w dobie dzisiejszych czasów najlepiej sprzedaje się nagość. To dlatego Instagram opływa w roznegliżowane zdjęcia gwiazd. I choć to zjawisko nikogo już nie dziwi, to tego typu posty ciągle cieszą się największą popularnością. W końcu dobrze jest mieć na czym zawiesić oko.

drcin83

Ten fakt postanowiła wykorzystać Kinga Rusin, która ostatnio bardzo często widnieje na nagłówkach portali internetowych. Medialna wojenka z Rozenek-Majdan, o której pisaliśmy niejednokrotnie, zwróciła uwagę na problem dbania o ekologię. Rusin poszła za ciosem. Rozebrała się i półnagim zdjęciem zachęca do pomocy jeleniom.

- Czy gdybym się rozebrała, byłaby szansa, żeby portale i gazety napisały o tym, że w Polsce w czasie rykowiska myśliwi zabijają otumanione hormonami jelenie? - napisała zaczepnie prezenterka TVN pod zdjęciem na Instagramie.

Jednak przechodząc do sedna, Rusin apeluje o podpisanie petycji, która może uratować jelenie z opresji myśliwych

drcin83

LINK: http://petycja.pracownia.org.pl/petycja/rykowisko-dla-jeleni-nie-dla-mysliwych

- Pod petycją potrzeba minimum 50 tysięcy podpisów, żeby mogła być skuteczna. Jeszcze nam trochę brakuje. Wiem, że w Polsce są miliony osób, które kochają przyrodę i zwierzęta tylko nie wiedzą, że właśnie teraz potrzebujemy ich głosu. Powiedzmy im co się dzieje i razem zmieńmy tę straszną sytuację. Razem możemy więcej - tłumaczy Rusin.

Podpiszecie petycję?

drcin83

Podziel się opinią

Share

drcin83

drcin83