Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Kinga Rusin spędza święta z córkami. W nieoczywistym miejscu

Gdy w znacznej części Polski ludzie cieszą się z pięknej pogody na święta, słońca i wysokich temperatur, Kinga Rusin spędza Wielkanoc w śniegu. W rodzinnym gronie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin z córkami spędza święta w oryginalnym miejscu
Kinga Rusin z córkami spędza święta w oryginalnym miejscu (East News)
d1q0kwe

Taki widok to prawdziwa rzadkość. Kinga Rusin i jej dwie córki nie mają za wiele okazji, by spędzać czas we trzy. Iga Lis na co dzień uczy się i mieszka ze swoim partnerem, Taco Hemingwayem w Londynie. Pola Lis jeszcze niedawno też spędzała sporo czasu w Wielkiej Brytanii, ale po rozstaniu z Kamilem Grabarą, znacznie częściej można ją spotkać w Polsce.

Na szczęście święta udało się im spędzić razem. Myli się jednak ten, kto myśli, że dziennikarka postawiła na tradycyjną Wielkanoc za stołem. Cała rodzina uwielbia aktywny wypoczynek. W tym roku wyjechały w polskie góry, gdzie nadal leży śnieg.

- Znów we trzy na Kasprowym💙! Cudowny dzień i cudowne wspomnienia. Ileż ja tu czasu z nimi spędziłam! Tu stawiały pierwsze kroki na nartach - to dopiero było przeżycie😱! A teraz ramię w ramię z mamą😉. Warto było się kiedyś trochę pomęczyć. Dziś myślę o tym wyłącznie z sentymentem. Życzymy wszystkim wspaniałych, rodzinnych Świąt🐣! - napisała Rusin.

d1q0kwe

Zazdrościcie im takich świąt?

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe