Trwa ładowanie...
d1foen7
Sexy

Kinga Rusin tańczy na plaży. Fani pod wrażeniem jej kocich ruchów

Dziennikarka porzuciła brokatowe kreacje i wskoczyła w bikini. Zamiast tańców na eleganckim balu - pląsy na egzotycznej plaży. Takiego rozpoczęcia nowego roku można tylko pozazdrościć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin spędziła Sylwestra na egzotycznej plaży
Kinga Rusin spędziła Sylwestra na egzotycznej plaży (East News, Fot: East News)
d1foen7

Kinga Rusin tym razem zrezygnowała z udziału w sylwestrowym balu. Nie chciała też spędzać ostatniego dnia 2018 roku na koncercie pod chmurką, ani na domówce u znajomych. Zamiast tego wybrała znacznie bardziej egzotyczną opcję - wakacje na gorącej plaży. Obowiązkowym strojem było oczywiście bikini.

I gdy już wszyscy zapomnieliśmy o szaleństwach sylwestrowej nocy, dziennikarka dopiero się rozkręca. Najpierw pokazała zdjęcie, na którym wynurza się z fal niczym Wenus, a teraz zaprezentowała wszystkim swoim fanom, jak tańczy w rytm muzyki nad brzegiem oceanu. Prezenterka ubrana jest jedynie w dwuczęściowy kostium kąpielowy i lekką narzutkę. Zrezygnowała z makijażu, a we włosy wpięła wianek.

d1foen7

- Zaczęło się wczoraj i trwa do dzisiaj. Sylwester na plaży, z DJ’ami i muzyką non stop. Kocham! Bez fioków, loków, bez makijażu, bez balowej sukni i bez butów. Za to z wiatrem we włosach i uśmiechem na twarzy - napisała.

Widać, że zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" i prowadzenie pięciu edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" nie poszły na marne. Fani Rusin byli zachwyceni jej kocimi ruchami i pląsami po plaży. A jak wam się podoba?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1foen7

Podziel się opinią

Share
d1foen7
d1foen7