Trwa ładowanie...
d4biw4l
News

Kinga Rusin w bikini. Gwiazda chwali się pięknym ciałem

Kinga Rusin jest jedną z tych gwiazd, które zachwycają swoją sylwetką. Dziennikarka opublikowała w środę na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje w bikini. „U mnie wszystko naturalne” – w taki sposób opisała wrzuconą do sieci fotografię. Przy okazji prowadząca program „Agent” podziękowała internautom za miłe słowa pozostawione pod zdjęciem, na którym pokazała się bez makijażu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (AKPA)
d4biw4l

Kinga Rusin doskonale odnajduje się mediach społecznościowych. Kilka dni temu dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu w ramach protestu wobec planów Ministerstwa Środowiska, zakładających likwidację nadzoru nad Lasami Państwowymi. Fotografia spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Teraz Kinga Rusin postanowiła pójść krok dalej i na Facebooku zamieściła swoje zdjęcie w bikini. Gwiazda pozuje na nim przy skale i trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo atrakcyjnie!

Kinga Rusin przebywa obecnie w Argentynie, gdzie kręcona jest druga edycja programu „Agent”. Zdjęcie dziennikarki w bikini miało być potwierdzeniem, że ceni ona sobie szeroko pojętą naturalność. Rusin dodała do fotografii bardzo wymowny opis, w którym zdradza:

d4biw4l

Gdyby ktoś chciał porównywać, u mnie wszystko NATURALNE; bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych "ulepszaczy", bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów!

Idealna sylwetka Kingi Rusin jest efektem diety oraz ćwiczeń. Jakiś czas temu dziennikarka pokazała się nawet na okładce magazynu „Be Active”, którego redaktorką naczelną jest Ewa Chodakowska.

Kinga Rusin podziękowała przy okazji swoim fanom za słowa wsparcia, jakie pojawiały się pod wspomnianą fotografią, na której pokazała się bez makijażu:

Dziękuje za komplementy pod moim zdjęciem "no make-up". Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę.

Publikując fotografię w bikini, Kinga Rusin ponownie wywołała falę zachwytu:

d4biw4l

Niejedna nastolatka, chciałaby wyglądać jak pani – pisali internauci.

Get the look

d4biw4l

Podziel się opinią

Share

d4biw4l

d4biw4l