Trwa ładowanie...

Kinga Rusin zabrakło na ramówce TVN. W podróży pisze o wirusie

Kinga Rusin nie pojawiła się na konferencji ramówkowej TVN, co mogło wzbudzić plotki. Dziennikarka wybrała się w podróż, o której teraz (w cieniu panującej epidemii koronawirusa) napisała na Instagramie.

Share
Kinga Rusin zabrakło na ramówce TVN. W podróży pisze o wirusie
Źródło: Instagram.com
d2vjfgo

Wokół Kingi Rusin zrobiło się ostatnio spore zamieszanie i chyba nie musimy przypominać historii z imprezą u Beyonce, zdjęciem Adele i pozwem przeciwko TVP za materiał w "Wiadomościach". Kinga wybrała się na zasłużone wakacje, które relacjonuje w mediach społecznościowych.

Zobacz: Antek Królikowski broni Kingi Rusin: "To było zabawne, co powiedziała"

Podczas prezentacji wiosennej ramówki Rusin zabrakło, co mogło wywołać plotki. Może po aferze z TVP ktoś zdecydował, żeby ją na jakiś czas odsunąć z pierwszego planu na drugi? Może Kinga przestanie prowadzić "Dzień dobry TVN", skoro chwalono się już nowymi gospodarzami porannego show?

d2vjfgo

Można szybko uciąć te plotki.

Kinga zaplanowała urlop w górach, co zapowiedziała w jednym z ostatnich postów na Instagramie. "Jak co roku o tej porze zaczynam treningi na tyczkach" - pisała.

Dziennikarka podzieliła się teraz zdjęciem z wakacji. Plany, jak widać, się zmieniły.

"Wprawdzie jeszcze dwa dni temu smarowałam narty i robiłam przysiady szykując się do treningów na tyczkach (vide poprzedni post), ale świat wokół zawirował..." - przyznaje Rusin.

d2vjfgo

Urlop zbiegł się z rozwojem koronawirusa w Europie. Szczególnie trudna sytuacja jest we Włoszech, ale przypadki zakażeń odnotowano też np. na Teneryfie.

"Szwajcarzy i Austriacy rozważają zamykanie granic, a Włosi zaczęli panikować. Zrobiło się nieprzyjemnie... Przejechaliśmy więc Włochy w poprzek (bez postoju☝🏻) i teraz pozdrawiam Was z... Francji, z Cap Ferrat".

Tu warto jednak przypomnieć, że i we Francji odnotowano przypadki zachorowań (12 osób zakażonych, jedna osoba zmarła).

d2vjfgo

Podziel się opinią

Share
d2vjfgo
d2vjfgo