Trwa ładowanie...
d48gj9t

Kirk Douglas na rodzinnym zdjęciu. Zmieściły się cztery pokolenia

Trudno w to uwierzyć, ale senior rodu Douglasów ma już prawie 103 lata. Od ponad dekady cieszy się zasłużoną emeryturą u boku 100-letniej żony, z którą spędzał ostatnio miłe chwile w gronie najbliższej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Catherine Zeta-Jones jest synową Kirka Douglasa
Catherine Zeta-Jones jest synową Kirka Douglasa (Getty Images)
d48gj9t

Rodzinne zdjęcie Douglasów zamieścił na swoim profilu na Instagramie Cameron, wnuk Kirka, który kilka lat temu pozbył się łatki czarnej owcy. Zerwał z kryminalną przeszłością (czytaj więcej tutaj), związał się z kobietą, która odwiedzała go w więzieniu, i wspólnie wychowują córeczkę. Na rodzinnym spotkaniu nie mogło zabraknąć również Michaela Douglasa, ojca Camerona, jego żony Catherine Zety-Jones i ich nastoletnich dzieci.

Zobacz także: Cameron Douglas został ojcem. 39-latek po przejściach zaczyna nowe życie

d48gj9t

Przy stole siedziała także Anne Buydens. Druga żona Kirka Douglasa skończyła w kwietniu 100 lat, z czego 65 spędziła u boku gwiazdy "Spartakusa". Anne i Kirk doczekali się dwóch synów, Petera i Erica. Peter został producentem filmowym i telewizyjnym, zaś Eric pracował jako aktor i komik. Zmarł w wieku 46 lat po przedawkowaniu narkotyków.

Zanim związał się z Buydens, Kirk Douglas był przez 8 lat mężem Diany Douglas, która urodziła mu dwóch synów: Michaela i Joela (producent filmowy). Kobieta zmarła w 2015 r.

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t