Trwa ładowanie...
12-09-2012 14:32

Kirstie Alley stanęła w obronie Toma Cruise'a!

Kirstie Alley stanęła w obronie Toma Cruise'a!
d2uapc5
d2uapc5

W obliczu najróżniejszych doniesień na temat życia Toma Cruise'a oraz szczegółów funkcjonowania kościoła scjentologicznego, głos w sprawie postanowiła zabrać przyjaciółka gwiazdora, aktorka Kirstie Alley.

W wywiadzie udzielonym E!, aktorka znana m.in. z serii filmów I kto to mówi, odniosła się do artykułu opublikowanego w magazynie Vanity Fair. Znalazły się w nim szokujące informacje o tym, że Scjentolodzy prowadzą tajny projekt, który ma na celu znalezienie nowej dziewczyny dla hollywoodzkiego gwiazdora.

Myślę, że kiedy artykuł oparty jest na zasłyszanych gdzieś rewelacjach, to należy go traktować jako zbiór plotek. Magazyn tego kalibru powinien zrobić z nim wywiad, wtedy byłoby to wiarygodne - powiedziała Alley, która podobnie jak Tom jest członkinią kościoła scjentologicznego.

Redakcja Vanity Fair odpowiedziała, że z Tomem próbowano kontaktować się wielokrotnie, aktor jednak ostatecznie nie zgodził się na rozmowę.

Prawdopodobnie wszystkie religie wydają się dziwne ludziom, którzy ich nie praktykują... Pewnie i tak 90 procent szalonych rzeczy, które się o nas pisze, nie są prawdą - dodała Alley.

Zgadzacie się z opinią aktorki?

d2uapc5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2uapc5