Kisio: W dwa tygodnie przytyłam 8,5 kilograma!
None
Aleksandra Kisio
Aleksandra Kisio ma poważne problemy ze zdrowiem. Aktorka dopiero teraz przyznała się do choroby, której objawy wykryła u siebie już rok temu.
Początkowo Kisio bagatelizowała symptomy. Osłabienie organizmu zrzucała na źle dobrane tabletki antykoncepcyjne. Dopiero gdy odstawienie pigułek nie poprawiło jej samopoczucia, zaczęła szukać porady u specjalistów.
Na co choruje Ola?
Aleksandra Kisio
Od pewnego czasu w życiu Aleksandry wszystko zaczęło się układać. Aktorka dostała rolę w serialu Pierwsza miłość, jest szczęśliwie zakochana w wieloletnim partnerze Łukaszu, a jej konflikt z matką został załagodzony.
Wydawałoby się, że nie pozostaje jej nic innego, jak tylko cieszyć się życiem. Niestety okazało się, że Ola jest chora.
Aleksandra Kisio
Kisio przez długi czas nie dopuszczała do siebie myśli, że coś może być nie tak z jej zdrowiem. Wydawało jej się, że lepiej się poczuje, gdy zrezygnuje z tabletek antykoncepcyjnych.
Odstawiłam je, a potem wymieniłam na inne, po których czułam się jeszcze gorzej, więc przestałam w ogóle je stosować. Niestety zamiast być lepiej, było coraz gorzej- powiedziała Życiu na gorąco aktorka.
Aleksandra Kisio
Najgorsze dla Aleksandry było nagłe przybranie na wadze. Żadna kobieta, a już szczególnie osoba publiczna, nie znosi dobrze faktu, że przytyła.
Momentalnie zaczęłam tyć. W dwa i pół tygodnia przybrałam na wadze 8,5 kilograma - żali się tygodnikowi.
Nie była to kwestia obżarstwa lub odmiennego stanu, a właśnie choroby.
Aleksandra Kisio
Aleksandra przeszła nawet na rygorystyczną dietę, która jednak nie przyniosła spodziewanych efektów. Dopiero w programie śniadaniowym, w którym była gościem, dowiedziała się co jej dolega.
Dietetyczka, która tego dnia również zasiadała na kanapie w porannym show wytłumaczyła Kisio, że najprawdopodobniej ma niedoczynność tarczycy. Późniejsze badania potwierdziły diagnozę.
Dziś Ola wraca już do formy, ale musi brać leki i odpowiednio się odżywiać. Mamy nadzieję, że to koniec jej problemów ze zdrowiem.