Trwa ładowanie...

Klara Lewandowska ma nianię? I to nie jedną! Kulisy zdradziła ulubiona fotografka Ani i... pokazała zdjęcie

O tym, kto opiekuje się dziewczynką, kiedy rodzice pracują, krążą już legendy. Anna Lewandowska szybko chciała wrócić do pracy, zaś Robert nie może pozwolić sobie na przerwanie kariery. Kto zatem sprawuje opiekę nad córeczką Lewandowskich?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Klara Lewandowska ma nianię? I to nie jedną! Kulisy zdradziła ulubiona fotografka Ani i... pokazała zdjęcieŹródło: Instagram.com
dk3il1x

Klara Lewandowska to chyba najsłynniejsze dziecko polskiego show-biznesu. Dziewczynka przyszła na świat zaledwie kilka tygodni temu, a informacje o niej nie schodzą wciąż z pierwszych stron gazet. Anna Lewandowska od czasu do czasu zamieszcza w social mediach zdjęcie z córeczką, które za każdym razem robi taką samą furorę. Świadczy to tylko o tym, że młodzi rodzice są bardzo dumni ze swojej pociechy i chcą choć w małym stopniu pochwalić się tym światu. Z małą Klarą spędzają każdą wolną chwilę i to jest dla nich najcenniejszy czas.
Mimo to Anna Lewandowska nigdy nie ukrywała, że chciałaby dość szybko wrócić do pracy po porodzie. Marzy też o tym, aby kontynuować treningi. Wszystko powoli wdraża w życie, a na siłowni zaczyna od najlższejszych ćwiczeń. Trenerka postanowiła też trochę popracować. W poniedziałek odbyła się sesja zdjęciowa produktów "Foods by Ann", które w social mediach gwiazda mocno promuje. Na planie pojawił się sztab ludzi, który przygotował żonę Roberta do sesji. Zadbano między innymi o fryzurę, makijaż i stylizacje. Wszystko miało być perfekcyjne, bo przecież Lewandowska przykłada ogromną wagę do detali. Praca trwała kilka godzin, a co działo się w tym czasie z Klarą? Czy zajmował się nią sztab niań? Odpowiedź jest zaskakująca, a udzieliła jej ulubiona fotografka Lewandowskiej, Marta Wojtal, która zamieściła na Instastory wymownę fotkę.
Okazuje się, że Ania zabrała na sesję córeczkę i w swojej relacji wyznała, że musiała zrobić kilka przerw na karmienie. W czasie, kiedy ona pracowała jako modelka, Klarą zajmowały się jej przyjaciółki z "healthy teamu", scenograf lub inne osoby pracujące nad projektem. Marta Wojtal podpisała fotkę zabawnym podpisem:

- Wszyscy jesteśmy nianiami Klary.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dk3il1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk3il1x